خانه / اخبار فوتبال ایران / پیام علی پروین بعد از انتخابش به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب

پیام علی پروین بعد از انتخابش به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب

پیام علی پروین بعد از انتخابش به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب

یشکسوت باشگاه پرسپولیس بعد از انتخابش به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب در نظرسنجی برنامه نود، اظهار امیدواری کرد پرسپولیس امسال به عنوان قهرمانی برسد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در واکنش به انتخاب خود به عنوان برترین و بهترین مربی فوتبال ایران پس از انقلاب اسلامی در نظر سنجی برنامه ۹۰ و بر اساس آرای مردم در پیامی اعلام کرد: «هواداران پرسپولیس و تمام مردم ایران همیشه به من لطف دارند و ما را شرمنده خودشان می‌کنند. اگر عزت و احترامی هم هست، اول از خدا، بعد از همین محبت مردم ایران است که همیشه با وفا و با صفا هستند.

بیشتر از هر عنوان و افتخاری، همین محبت مردم و هواداران ارزش دارد. اینکه قدیمی‌ها و خاک خورده‌ها را فراموش نمی‌کنند چون قهرمانی‌ها تمام می‌شود و می‌رود اما محبت و احترام ارزش دارد و می‌ماند و ما همیشه خودمان را شرمنده و بدهکار مردم می‌دانیم و فقط می‌توانم از این بابت و بخاطر رأیی که دادند از آنها تشکر کنم. نفرات دیگری هم که در این نظرسنجی بودند یا نبودند همه یا از دوستان یا از شاگردان خودم بودند. همه کاربلد و بزرگ هستند و برای این فوتبال زحمت کشیده‌اند و ما دوستشان داریم. از خدا هم می‌خواهیم احترام‌ها همیشه در فوتبال حفظ شود تا مردم هم اذیت نشوند.

همچنین امیدوارم هواداران با معرفت پرسپولیس هم امسال با قهرمانی تیمشان خوشحال شوند. من از همان چند ماه قبل، حتی وقتی نتایج خوب نبود گفته بودم این تیم عوض می‌شود و پتانسیل قهرمانی را دارد. هم مدیریت خوبی بالای سر باشگاه است و هم اینکه برانکو کاربلد است و می‌داند چه کار باید بکند. امیدوارم روز آخر با هواداران، قهرمانی را جشن بگیریم.»

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *