پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13429 18 فروردین 1395 ساعت [ 11:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه:رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان خیلی دشوار است

سرمربی روخی‌بلانکو تأکید کرد که از اخراج مهاجم اسپانیایی تیمش در بازی مقابل بارسلونا عصبانی نیست.

سیمئونه:رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان خیلی دشوار است

سرمربی روخی‌بلانکو تأکید کرد که از اخراج مهاجم اسپانیایی تیمش در بازی مقابل بارسلونا عصبانی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه نیوکمپ و در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند، پس از بازی به خبرنگاران گفت: به بازیکنانم افتخار می‌کنم و خوشحالم با تیمی کار می‌کنم که در هر بازی با جان و دل بازی می‌کند. بازیکنان ما قادر به بازگشت از هر شرایطی هستند و هر مانعی که بر سر راه‌شان باشد، از روی آن می‌پرند. بازیکنان ما دنبال بهانه‌گیری نیستند.

وی افزود: تا زمان اخراج شدن تورس بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. البته بارسلونا در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشت و بازیکنان این تیم ما را در نیمه زمین‌مان حصر کرده بودند. خارج شدن از این شرایط هم دشوار بود. بازیکنان من اما واقعاً قدرتمند هستند و می‌خواهند از پیراهنی که تن‌شان است، دفاع کنند.

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو در ادامه عنوان کرد: ما همچنان زنده هستیم. آنها  فرصت‌های خاص خود را داشتند و حتی می‌توانستند گل‌های بیشتری بزنند، اما موفق به انجام این کار نشدند و همین در ما و هواداران‌مان که هفته بعد به ورزشگاه ویسنته کالدرون می‌آیند، امید ایجاد می‌کند.

سیمئونه در پایان خاطرنشان کرد: ما همیشه حس قدرتمند بودن داریم و همواره سعی در ارائه بهترین بازی‌مان داریم. رسیدن به مرحله نیمه نهایی خیلی دشوار است، اما در بازی برگشت تمام توان‌مان را به کار خواهیم بست.

وقتی از سیمئونه پرسیده شد که «از اخراج تورس عصبانی هستید یا از تصمیم داور برای اخراج او؟» وی این‌طور پاسخ داد: قطعاً از تورس عصبانی نیستم. به‌هر حال فصل گذشته هم آردا توران حرکتی مشابه تورس مقابل دیدگان همین داور در سانتیاگوبرنابئو انجام داد و اخراج شد. به‌هر حال این داور است که در زمین تصمیم می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت