خانه / خبرهای فوتبال خارجی / انریکه:مسی هیچ گاه بد بازی نمی کند!!!

انریکه:مسی هیچ گاه بد بازی نمی کند!!!

انریکه:مسی هیچ گاه بد بازی نمی کند!!!

تیفوسی :سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها از اینکه مردانش نتوانستند با نتیجه‌ای پرگل‌تری روخی‌بلانکو را در نیوکمپ شکست دهند، ابراز تأسف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در پی پیروزی 2 بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل اتلتیکومادرید در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: در نیمه اول بازی برابری را شاهد بودیم که ما در آن کمی بی‌دقت بودیم. در ادامه سعی کردیم مشکلات اندک خود را برطرف کنیم تا به روال عادی‌مان بازگردیم. اتلتیکومادرید هم خوب بود و سبک بازی‌شان را دوست داشتم.

سرمربی بارسلونا تصریح کرد: بازی با اخراج فرناندو تورس کاملاً تغییر کرد. آنها می‌دانستند که پیروزی یک بر صفر در نیوکمپ نتیجه خوبی بود و به‌همین خاطر دفاع می‌کردند، ما نیز با تمام وجود تلاش کردیم تا نتیجه را جبران کنیم. جای تأسف دارد که نتوانستیم گل‌های بیشتری در این بازی به ثمر برسانیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم همچنان خستگی بازی‌های ملی در ساق‌های پای‌شان است، اظهار داشت: بازیکنان ملی‌پوش ما به‌هر حال کمی خسته هستند و اگر کمی فرصت استراحت داشتند به‌طبع بهتر بازی می‌کردند. با این سفرهایی که آنها انجام می‌دهند، شرایط دشوار می‌شود. به‌هر حال سعی می‌کنیم با این وضعیت به رقابت بپردازیم.

انریکه در حمایت از مهاجم آرژانتینی تیمش که در بازی شب گذشته خیلی آماده نبود، گفت: مسی در این بازی خیلی درگیر بود و بازیکنان اتلتیکو قصد بستن او و ندادن فضای لازم به لئو را داشتند. در بازی ال‌کلاسیکو هم اوضاع به‌همین منوال بود و رئالی‌ها سعی در خارج کردن او از جریان بازی داشتند. به‌هر حال مسی در این بازی خوب بود و من نه در این بازی و پیش از آن از وی بازی بدی ندیده‌ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال بازی پیچییده‌ای است. اتلتیکومادرید در لیگ هم نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده ماست و مشخصاً کار آسانی در بازی برگشت در ویسنته کالدرون  نخواهیم داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *