پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13433 18 فروردین 1395 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا:ریبری در این بازی خارق‌العاده کار کرد

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ به سخت بودن پیروزی تیمش برابر نماینده پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا اعتراف و بر مساوی بودن شانس صعود دو تیم به مرحله نیمه نهایی تأکید کرد.

گواردیولا:ریبری در این بازی خارق‌العاده کار کرد

تیفوسی سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ به سخت بودن پیروزی تیمش برابر نماینده پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا اعتراف و بر مساوی بودن شانس صعود دو تیم به مرحله نیمه نهایی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود آنکه بایرن مونیخ در بازی خانگی خود در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تنها یک گل به حریف پرتغالی خود بنفیکا زد، پپ گواردیولا از عملکرد شاگردانش راضی بود، هرچند به سخت بودن کار آنها برای نتیجه گرفتن در آلیانتس آره‌نا اذعان داشت.

گواردیولا در پایان بازی به سایت یوفا گفت: بازی سختی بود، اما من از عملکردمان راضی هستم. من خیلی خوب کیفیت بازی بنفیکا را می‌شناسم و به‌همین دلیل به تیمم به‌دلیل عملکردی که ارائه یک تبریک بزرگ می‌گویم.

وی سپس به تمجید از فرانک ریبری، بال فرانسوی‌اش و نیز آرتورو ویدال زننده تنها گل بازی پرداخت و افزود: ریبری در این بازی خارق‌العاده کار کرد. ویدال هم بازیکن بسیار مهمی است. او شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد، شخصیتی که آن را در طول یک ماه گذشته نشان داده است. در مرحله یک چهارم نهایی بازی که همیشه مهم‌تر بوده بازی دور برگشت است، بازی که ما باید در لیسبون انجام دهیم. همه چیز به شیوه بازی‌مان در لیسبون بستگی دارد. ممکن بود بازی رفت را هم ببازیم. من بسیاری از بازی‌های بنفیکا را در روزهای اخیر دیده‌ام و باید بگویم که این تیم بسیار قدرتمند است و همیشه تلاش دارد توپ‌های برگشتی را از آن خود کند.

سرمربی پیشین بارسلونا که در پایان فصل جاری از بایرن مونیخ جدا می‌شود تا هدایت منچسترسیتی را بر عهده بگیرد، تأکید کرد: من از تماشای کیفیت بازی بنفیکا متعجب نشدم و باید بگویم که بازی کردن برابر این تیم آسان نیست. بازیکنان بنفیکا در استفاده از ضربات شروع مجدد تبحر دارند، اما ما موقعیت‌های واقعاً خوبی برای زدن گل‌های بیشتر داشتیم. بدون شک ما می‌‌خواهیم در لیسبون پیروز باشیم. می‌‌خواهیم آنجا یکی دو گل بزنیم.

گواردیولا در پایان در پاسخ به این سؤال که شانس کدام یک از دو تیم برای صعود به نیمه نهایی بیشتر است، عنوان کرد: در این بازی شانس هیچ‌کدام از دو تیم برای صعود بیشتر از دیگری نیست. تیم دارای شانس صعود بیشتر معمولاً تیمی است که آمار بهتری دارد، اما این آمارها هم هیچ چیزی را تضمین نمی‌کنند. همه چیز به نحوه بازی‌مان در پرتغال بستگی دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت