پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13440 18 فروردین 1395 ساعت [ 12:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام پاداش‌های لیگ جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال یک میلیون دلار جایزه برای قهرمان لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته است. ضمن اینکه بازیکنان برتر هر پست نیز جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

اعلام پاداش‌های لیگ جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال یک میلیون دلار جایزه برای قهرمان لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته است. ضمن اینکه بازیکنان برتر هر پست نیز جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم شامل فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری می‌شود.

پنج تیم برتر مرحله مقدماتی به همراه لهستان میزبان مرحله نهایی، شش تیم شرکت کننده در مرحله نهایی لیگ جهانی ۲۰۱۶ خواهند بود که قهرمان پاداش یک میلیون دلاری دریافت خواهد کرد. فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در مجموع سه میلیون و ۲۶۴ هزار دلار جایزه و حق الزحمه برای سطح یک لیگ جهانی والیبال در نظر گرفته است.

فهرست پاداش های تعلق گرفته به تیم های شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی سال ۲۰۱۶ به قرار زیر است:
چهار تیم برتر گروه مقدماتی در مجموع ۲۳۲ هزار دلار جایزه دریافت می کنند:
* تیم اول: ۸۳ هزار دلار
* تیم دوم: ۶۶ هزار دلار
* تیم سوم: ۵۰ هزار دلار
* تیم چهارم: ۳۳ هزار دلار

در دور مقدماتی لیگ جهانی، هر تیم ۹ مسابقه خواهد داشت، فدراسیون جهانی والیبال برای تیم ها در هر بازی نیز پاداشی در نظر گرفته است که تیم برنده ۹ هزار دلار جایزه می گیرد و تیم بازنده نیز ۴ هزار دلار پاداش خواهد گرفت. در مجموع دور مقدماتی و نهایی لیگ جهانی ۶۴ مسابقه برگزار خواهد شد که در هر دیدار ۱۳ هزار دلار جایزه به تیم ها داده می شود که در مجموع ۸۳۲ هزار دلار می شود.

در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال نیز که به میزبانی لهستان برگزار می شود، شش تیم شرکت کننده بر اساس رتبه ای که در پایان این رقابتها کسب کنند، پاداش خاصی دریافت خواهند کرد. مجموع پاداش شش تیم مرحله نهایی دو میلیون و ۱۰۰ هزار دلار است که بر اساس جدول زیر بین شش تیم تقسیم می شود:
۱- قهرمان لیگ جهانی سال ۲۱۰۶ : یک میلیون دلار
۲- نایب قهرمان: ۵۰۰ هزار دلار
۳- تیم سوم: ۳۰۰ هزار دلار
۴- رتبه چهارم: ۱۵۰ هزار دلار
۵- تیم پنجم: ۷۵ هزار دلار
۶- تیم ششم: ۷۵ هزار دلار

همچنین ۱۰۰ هزار دلار به هشت بازیکن برتر لیگ جهانی به عنوان پاداش از سوی فدراسیون جهانی والیبال پرداخت می شود که فهرست آن نیز به قرار زیر است:
ارزشمندترین بازیکن: ۳۰ هزار دلار
بهترین پاسور: ۱۰ هزار دلار
بهترین اسپکر: ۱۰ هزار دلار
بهترین دریافت کننده (دو بازیکن): هر نفر ۱۰ هزار دلار
بهترین مدافع (دو بازیکن): هر نفر ۱۰ هزار دلار
بهترین لیبرو: ۱۰ هزار دلار

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت