پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13453 18 فروردین 1395 ساعت [ 19:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال 18 فروردین

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

گزارش تمرین استقلال 18 فروردین

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال تهران برای دیدار هفته بیست و پنجم مقابل سپاهان اصفهان از ساعت 17 امروز در زمین شماره دو آزادی برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین محمدرضا حیدریان بازیکن پیشین تیم ملی فوتسال در تمرین حاضر شد و با حضور در رختکن با سرمربی و بازیکنان این تیم خوش‌وبش کرد.

* امیر غفارمنش بازیگر سینما و تلویزیون در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و با بازیکنان دیدار کرد. وی همچنین با مهدی رحمتی، حسین ترابپور و وحید طالب‌لو عکس یادگاری گرفت.

* امروز قبل از آغاز تمرین هواداران زیادی به جلوی رختکن استقلال هجوم آورده بودند تا با بازیکنان این تیم عکس سلفی بگیرند که با تذکر جدی فرزاد مجیدی، سرپرست این تیم مواجه شدند. مجیدی اعلام کرد که آنها از روی سکوهای تماشاگران حضور داشته باشند و از آنجا تمرین را نظاره‌ کنند.

* تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 17 با صحبت‌های کوتاه پرویز مظلومی آغاز شد و سپس بازیکنان با دویدن دور زمین تمرین خود را شروع کردند.

* بازیکنان بعد از دویدن دور زمین در چهار دسته تقسیم شدند و زیر نظر مربی بدنساز، کارهای استقامتی و پرش از موانع را انجام دادند.

* محسن کریمی و روزبه چشمی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز آبی‌پوشان غایب بودند.

* جابر انصاری که در روزهای گذشته به دلیل مصدومیت در تمرینات استقلال غایب بود، امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و با بازیکنان تمرین کرد.

* بعد از کارهای استقامتی، آبی‌پوشان به سه دسته تقسیم شدند و در کنار زمین به کار با توپ و کارهای ترکیبی پرداختند.

* در حاشیه تمرین امروز استقلال مهدی رحمتی با حالت شوخی از حنیف عمران‌زاده درخواست کرده کاری با فرزندانش نداشته باشد که عمران‌زاده در جواب او گفت «پدرشان را می‌زنم» که مجددا رحمتی در جواب او با حالت شوخی گفت «تمرین تمام شد، جوابت را می‌دهم.»

* بعد از کار با توپ بازیکنان استقلال به صورت انفرادی با توپ کار کردند و 2 به 2 با هم پاس‌های بلند می‌دادند.

* با وجود اینکه باشگاه استقلال از سوی فیفا به خاطر طلب رودریگو توزی بازیکن خارجی سابق این تیم تهدید به خطر کسر 3 امتیاز شده است، امروز در تمرین صحبتی از این موضوع نبود و هواداران و بازیکنان نگرانی زیادی از بابت این موضوع نداشتند.

* بخش بعدی تمرین استقلال یک تمرین تاکتیکی بود؛ به این صورت که آبی‌پوشان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول عمدتاً مدافعان و هافبک‌ها بودند. شیوه تمرین آنها بدین شکل بود که مدافعان توپ‌های بلند را برگشت می‌دادند و هافبک‌ها با کارهای ترکیبی توپ را به جناح راست می‌بردند و خسرو حیدری این توپ‌ها را به روی دروازه ارسال می‌کرد. این بازیکنان زیر نظر پرویز مظلومی تمرین می‌کردند. گروه دوم تمرین‌ها زیر نظر مجید صالح بود و تمرین بازیکنان به این شکل بود که بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول سمت راست دروازه و گروه دوم سمت چپ و هر کدام از آنها توپ‌ها را در عرض کنترل می‌کردند و با دور زدن مدافع مستقیم و چرخش به راست، به سمت دروازه شوت می‌زدند.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا (پنجشنبه) برای دیدار مقابل سپاهان اصفهان پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار هفته بیست و پنجم خود مقابل سپاهان روز یکشنبه از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت