پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13462 18 فروردین 1395 ساعت [ 23:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: بازیکنان من سرباز آذربایجان هستند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کاش سازمان لیگ فرصتی می‌داد تا تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نفسی تازه کنند و استراحتی داشته باشند.

قلعه‌نویی: بازیکنان من سرباز آذربایجان هستند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کاش سازمان لیگ فرصتی می‌داد تا تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نفسی تازه کنند و استراحتی داشته باشند.

تیفوسی به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیر قلعه‌نویی پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: خدا را شاکر هستم و از هواداران خوب‌مان تشکر می‌کنم که یاد قدیم‌ها افتادیم و پرشورها به ورزشگاه آمدند. تشویق‌های آنها باعث شد که در شرایط خوبی قرار بگیریم. بازیکنان ما با آمدن سروش رفیعی خوب بازی کردند و در ساختار دفاعی خوب کار کردیم.

وی افزود: به حریف موقعیتی ندادیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که باعث شدند 90 درصد صعودمان قعطی شود. امیدوارم در دیدارهای بعدی امتیاز بگیریم و برای نخستین بار در تاریخ تراکتورسازی به مرحله بعد صعود کنیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم. ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه چرا سروش رفیعی از ابتدا به میدان نرفت، گفت: تیم ما ساکن نبود و موقعیت ایجاد کردیم. خواستیم از سروش رفیعی استفاده نکنیم تا در ادامه لیگ به مشکل نخورد. تیم پزشکی ما خوب کار می‌کند و بازیکنان را به موقع می‌رساند. پس از گل اول، برتری خوبی داشتیم و با آمدن رفیعی تیم ما به شرایط آرمانی خود رسید. مجبور شدیم از رفیعی استفاده کنیم چون اگر مساوی می‌کردیم، کارمان به اما اگر کشیده می‌شد.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: حق داریم تا فردا شادی کنیم و باید به بازی با ذوب‌آهن فکر کرد. ای کاش سازمان لیگ فرصتی می‌داد تا تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نفسی تازه کنند و استراحتی داشته باشند اما می‌بینید که در 4 روز باید بازی کنیم. الان هم در رختکن ریکاوری کردیم. بازیکنان این موضوع را درک کرده‌اند که در چه شرایط حساسی قرار داریم. یکی از دوستان ما که اهل تبریز است، به ما پاداش داده بود و قول داده بود که این بازی هم پاداش بدهد.

او افزود: هواداران قول داده‌اند که در بازی‌های آینده تنهای‌مان نگذارند. طرفداران ما در استادیوم پرشور هستند اما نمی‌دانم چرا در سامانه 3090 حضور ندارند. این مشکل به عادل فردوسی‌پور ربطی ندارد. این سامانه می‌تواند به باشگاه کمک کند. اگر هواداران شرکت کنند، به باشگاه کمک می‌‌شود. دو بازی آینده ما حدود 500 میلیون هزینه برای باشگاه دارد و اگر این اتفاق نمی‌افتاد، می‌توانستیم به بازیکنان پول بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به عملکرد سزار و فرزاد حاتمی گفت: سزار با توجه به شرایط سنی که دارد، می‌تواند بازیکن بزرگی شود. سزار در کادر قبلی به گونه‌ای دیگر بازی می‌کرد اما با آمدن من از او خواسته‌ام جنگنده بازی کند. از فرزاد حاتمی هم خواسته‌ام که به حریف فشار بیاورد. حاتمی امروز خوب بازی کرد و پاس گل داد. از او چیزهایی که می‌خواهیم در زمین انجام می‌دهد. بازیکنان من سرباز آذربایجان هستند و در فاز هجومی خوب کار می‌کنند.

قلعه‌نویی در واکنش به این سوال که چرا تراکتورسازی در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشت، تصریح کرد: این حرف حق است و نمی‌توان چیزی گفت. مفهوم کوچینگ قبل و بعد از بازی تعریف می‌شود. برای تغییر تاکتیک تیم، بازیکنان را جابه جا کردیم. در نیمه اول با توجه به لایه‌های دفاعی حریف چشم به ضد حمله داشتیم اما در نیمه دوم فرصت‌های خوبی داشته و از آنها استفاده کردیم. تیم ما خیلی ایجاد موقعیت می‌کند اما با بدشانسی آنها را از دست می‌دهد. باید خوشحال باشیم که با بازی خوب سه  امتیاز را از آن خود کردیم.

وی در مورد آخرین وضعیت خالد شفیعی گفت: رابطه من با خالد حکم پدر و پسر را دارد. سرپرست تیم زحمات زیادی برای او می‌کشد و من چندین بار با شفیعی صحبت کردم اما او به سمت دیگری رفت. خالد در مورد مسائل حاشیه‌ای عملکرد خوبی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در روزهایی که شکست می‌خوردیم، مسئولیت با من بود اما در بردها من کمترین نقش را داشتم. بازیکنی مثل سعید آقایی در روزهای سخت حکم برادر را برای تیم داشت و کمک کرد. خوشحالم در زمان کم توانستیم تیمی درست کنیم که هواداران از آن راضی باشند. نمی‌خواستم به تبریز بیایم اما همسرم گفت که شاید این موضوع آزمون الهی باشد. در روزهای اول چندان از حضورم در تبریز راضی نبودم و شعارهای هواداران در آن زمان اشتباه بود و آنها به اشتباه‌شان پی بردند. از آنهایی که به من توهین کردند، ناراحت نیستم اما از کسانی که باعث این شعارها شدند، ناراحتم. امیدوارم در پایان فصل نتایجی بگیریم که شرمنده مردم آذریایجان نشویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت