پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13500 19 فروردین 1395 ساعت [ 18:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طاهری: با هواداران وعده کردیم و قرارداد دو ساله با برانکو امضا شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شب عید به هواداران گفته بودیم که نگران نباشند و در این مدت نیز در حال انجام اقدام‌های لازم و کارهای رسمی برای تمدید قرارداد با برانکو بودیم.

طاهری: با هواداران وعده کردیم و قرارداد دو ساله با برانکو امضا شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شب عید به هواداران گفته بودیم که نگران نباشند و در این مدت نیز در حال انجام اقدام‌های لازم و کارهای رسمی برای تمدید قرارداد با برانکو بودیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر طاهری در خصوص تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس به سایت این باشگاه گفت: شب عید با هواداران وعده کرده بودیم تمدید قرارداد با برانکو انجام می‌شود. گفته بودیم نباید نگران باشند و کارها در زمان خود انجام خواهد شد. خدا هم کمک کرد و عهدی که داده بودیم عملی کردیم و با انجام کارهای رسمی، در نهایت امروز عقد قرارداد دو ساله نهایی شد.

وی ادامه داد: این قرارداد بیانگر برنامه بلند مدتی است که داریم. این برنامه در حوزه خدمت‌رسانی به هواداران نیز خواهد بود که در حال انجام آن هستیم و اخبار خوبی در این ارتباط منتشر می‌شود. البته مشکلات همیشه وجود دارد. همین حالا با دو، سه پرونده جدید روبه‌رو هستیم که باید ظرف روزهای آینده و قبل از رسیدن به مرحله کسر از امتیاز، حل و فصل شود که ان‌شاالله با کمک هواداران انجام خواهد شد تا به امید خدا در پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به عنوان یک برنامه بلند مدت، یکی از مسائل که مدنظر باشگاه قرار دارد این است که یک بازیکن از نونهالی تا بزرگسالی بر اساس فلسفه باشگاه رشد کند. اگر قرار باشد رشد یک بازیکن در هر مرحله جداگانه صورت بگیرد و در رده‌های پایه به خوبی کار نشود، یکپارچگی به دست نمی‌آید و تفکر باشگاه حاکم نمی‌شود. باید کمیته فنی با افرادی قابل تشکیل شود تا در هر مرحله بازخوردها ارزیابی شده و مسیر اصلاح شود.

طاهری با بیان اینکه قرار گرفتن در یک مسیر درست و حرکت به سوی تبدیل شدن به باشگاهی بزرگ، زمان می‌برد افزود: البته این تفکر باید در تمام فوتبال ایران رواج پیدا کند و همه باید باهم رشد کنیم. ادبیات صنعت فوتبال باید همه جا حاکم شود. باید شرایطی ایجاد شود که هواداران روز به روز چسبندگی بیستری نسبت به باشگاه خود داشته باشند و علاقه و لذت بیشتری نسبت به فوتبال و پرسپولیس احساس کنند. در حال حاضر در بخش سخت‌افزاری به شدت مسئولیت داریم. به همین جهت دنبال در اختیار گرفتن ورزشگاه‌ها و سالن‌هایی هستیم که بتوانیم امکانات لازم را برای فعالیت هواداران و پیشکسوتان ایجاد کنیم.

وی در ارتباط با اینکه آیا برانکو در بحث فوتبال پایه نیز فعالیت خواهد داشت یا خیر، گفت: در مورد برانکو این تفکر از ابتدا هم وجود داشت که از تجارب، دانش و تخصص او استفاده شود، اما مسائل جاری باشگاه و تیم، مشکلات مختلف، دغدغه‌ها و گرفتاری‌ها مانع از این امر شد. از این پس حتماً در این حوزه وقت صرف خواهد شد. ایجاد زیرساخت‎های محکم در بخش فوتبال باشگاه جزو سیاست‌های پرسپولیس است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ارتباط با شرایط تیم، بازی‌های پیش‌رو و احتمال حضورش در انزلی گفت: تمایل دارم کارها را به شکلی مرتب کنیم که بتوانم در انزلی کنار اعضای تیم باشم. در این صورت با توجه به اینکه سالگرد درگذشت مرحوم سیروس قایقران کاپیتان سابق تیم ملی نیز فرا رسیده است، بر سر مزار او نیز حاضر خواهیم شد. خدا را شکر، تیم هم با تلاش بازیکنان و درایت کادر فنی شرایط خوبی دارد. طبعاً تمام بازی‌های باقیمانده ما حساسیت خاص خود را دارد و برای رسیدن به هدف با تمام قوا برای موفقیت در همه آنها تلاش می‌کنیم.

طاهری تأکید کرد: صحبت من با هواداران هم این است که آنها دارایی و سرمایه باشگاه هستند. بعد از خدا این هواداران هستند که مجموعه باشگاه با آنها معنی و اعتبار پیدا می‌کند. تلاش ما این است که دامنه خدمات به هواداران را روز به روز گسترش دهیم. به عنوان نمونه صحبت‌هایی با یک بانک داشته‌ایم تا هواداران با سپرده‌گذاری در این مجموعه و دریافت کارت از این بانک از تخفیف‌ها استفاده کنند. همچنین برنامه‌های دیگری در دست اقدام داریم که اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت