خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیکه و ماجرای پوشیدن پیراهن شماره 3 در بارسا
pique 1

پیکه و ماجرای پوشیدن پیراهن شماره 3 در بارسا

پیکه و ماجرای پوشیدن پیراهن شماره 3 در بارسا

تیفوسی :مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا دلیل اینکه چرا پیراهن شماره ۳ را در تمام دوران بازیگری‌اش در بارسلونا به تن کرده است، اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، جرارد پیکه چه زمانی که در رده جوانان تیم فوتبال بارسلونا بازی می‌کرد، چه اکنون که در تیم اصلی این باشگاه توپ می‌زند، همواره پیراهن شماره 3 آبی‌و‌اناری‌ها به تن کرده است. او اکنون فاش کرده که دلیلش برای انتخاب این شماره چیست.

پیکه در پیام ویدئویی جدیدش گفت که در تیم جوانان بارسلونا تأکید بسیاری بر اختصاص شماره‌ها، متناسب با پست هر بازیکن صورت می‌گرفت و اینکه ترجیح داده شماره‌ای که برای اولین بار در بارسا به او داده شد را حفظ کند.

مدافع بارسلونا گفت: در تیم جوانان با سه مدافع بازی می‌کردیم. دفاع راست همیشه باید شماره 2 را می‌پوشید، دفاع چپ باید پیراهن شماره پنج را به تن می‌کرد و پیراهن شماره 3 هم متعلق به مدافع میانی بود.

در دوران حضور پیکه در تیم جوانان بارسا، شماره چهار بارسلونا، شماره‌ای بود که پپ گواردیولا در نقش هافبک میانی در فاصله سال‌های 1990 تا 2001 در اختیار داشت و شماره‌های 6 تا 11 هم همیشه به هافبک‌ها و مهاجمان اختصاص پیدا می‌کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *