پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13578 22 فروردین 1395 ساعت [ 0:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: بهترین احساس پیش از دربی برد بود !!!

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری در دقایق پایانی بازی با ملوان گفت: قبل از دربی احساسی بهتر از این برد وجود ندارد.

برانکو: بهترین احساس پیش از دربی برد بود !!!

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری در دقایق پایانی بازی با ملوان گفت: قبل از دربی احساسی بهتر از این برد وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در خصوص دیدار تیمش مقابل ملوان که به برتری 2 بر یک سرخپوشان انجامید، گفت: قبل از هر چیز باید به بازیکنانم تبریک بگویم که به آنها اعتماد داشتم و آنها هم به خودشان اعتماد داشتند. بازیکنانم در یک بازی سنگین توانستند بازی را ببرند و همه را خوشحال کنند.

وی ادامه داد: بازی مقابل ملوان را یکی از مسابقات سخت خود در فصل جاری می‌دانستیم،‌ آن‌هم مقابل تیمی که همیشه میزبان سرسختی بوده است. آنها مقابل استقلال مساوی کردند و سپاهان را هم برده بودند، اما امروز تیم من جرأتش را نشان داد که برنده بازی شد. هواداران ما هم تیم‌ را تشویق کردند و به نظرم قبل از دربی احساسی بهتر از این برد وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قبول دارد بازی کسل‌کننده بوده و به‌خصوص در نیمه دوم بازی سردتر شد، اظهار داشت: شرایط مسابقه این‌طور بود. بازی سنگین و عصبی با خطاهای زیاد بود و حریف تلاش می‌کرد ما را خنثی کند. در این شرایط طبیعی بود که واکنش‌ها در بازی به این شکل در بیاید. در نیمه دوم هم موقعیت گل داشتیم که طارمی و بنسون در موقعیت بودند، اما به‌سختی می‌توان تصور کرد که همه بازی‌ها قشنگ و با برد همراه باشد.

برانکو در خصوص تمدید قرارداد دو ساله‌اش با پرسپولیس گفت: خوشحالم و افتخار می‌کنم بابت همه این اتفاقات. خوشحالم که دوباره می‌توانم با این بازیکنان خوب و هواداران عالی کارم را ادامه بدهم. ما تازه اول برنامه خود هستیم، چون علاوه بر نتیجه‌گیری در لیگ ایران، هدف‌مان ورود به لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در این رقابت‌هاست.

وی در پاسخ به این سؤال که پس از پیروزی پرسپولیس در بازی مقابل ملوان آیا در دربی قهرمان لیگ مشخص خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: این بازی برای ما بسیار مهم بود که در کورس قهرمانی باقی بمانیم و دو سه بازی آینده قهرمان لیگ را تعیین خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، برانکو همچنین در نشست خبری خود گفت: بعد از این بازی و بعد از این برد، خیلی خوشحالم. دیدار با ملوان مسابقه‌ای بود که گفته بودیم پراهمیت‌ترین بازی برای ماست و روی آن خط قرمز کشیده بودیم تا اهمیت آن مشخص شود. این بازی جنگنده و پرتلاطم بود و این را پیش‌بینی کرده بودیم. دوست دارم تبریک صمیمانه را به مهم‌ترین عامل ما یعنی بازیکنان بگویم که انگیزه و تلاش زیاد و اخلاق را نشان دادند، آنها وظیفه‌شان را مقابل هواداران انجام دادند و به بهترین نحو دعوتنامه را برای هواداران فرستادند تا به دربی بیایند.

وی ادامه داد: مسئله مهم این است که بازی را بردیم و بسیار با انگیزه هستیم و حالا در یک فضای برد خودمان را برای بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازی آسیا، یعنی دربی آماده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه کامیابی‌نیا از دربی محروم شد و آیا از این بازیکن ناراحت است، گفت: این چه سؤالی است؟ من از آنها نخواسته بودم که محتاط بازی کنند و خواسته بودم که جنگنده بازی کنند. این بازی برای من مهم‌تر از دربی بود و متأسفانه کمال هم کارت گرفت و محروم شد.

برانکو درباره اینکه چرا پرسپولیس مثل همیشه زیبا بازی نکرد، خاطرنشان کرد: هر بازی را نمی‌توان قشنگ و به بهترین نحو انجام داد. ملوان تیم خوبی است و استحقاق حضور در این رتبه را ندارد و باید بالاتر باشد. آنها از سپاهان امتیاز گرفتند و از استقلال خوزستان و استقلال هم در انزلی امتیاز گرفته بودند. در انزلی کسی نتوانسته ملوان را شکست بدهد و ما می‌دانستیم چه حریف با انگیزه‌ای مقابل ماست. ملوانی‌ها بعضی مواقع خشن بازی می‌کردند، اما ما باید قوی‌تر باشیم و هواداران‌مان که در این بازی استقبال خوبی داشتند، باید بدانند در اینجا کمتر تیمی برنده می‌شود.

وی در خصوص اینکه آیا با این حرف موافق است که پرسپولیس پیروز‌ی‌اش را مدیون داور مسابقه است رو به خبرنگاری که این سؤال را پرسیده بود، گفت:‌ می‌دانم شما جوان و با انگیزه هستید. داور بازی و عملکردش را یک بار دیگر نگاه کرده و آنالیز کنید تا بار دیگر نظر بدهید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این جمله که تیمش خوب بازی می‌کرد و در این شکی نیست اما بازیکنان تیمش خطای زیادی انجام دادند و کمال کامیابی‌نیا باید اخراج می‌شد اما داور مراعات کرد، اظهار داشت: من کاملاً برعکس فکر می‌کنم. به عقیده من داور به‌نفع ملوان سوت زد. داور چند خطا به نفع ملوان گرفت که اصلاً خطا نبود و در واقع یک میلیون خطا گرفته شد که اصلا خطا نبود. (در بین پاسخگویی برانکو به این سؤال خبرنگاران محلی به نشانه کنایه برای سرمربی پرسپولیس دست زدند).

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت