پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13605 22 فروردین 1395 ساعت [ 1:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد یوونتوس برابر آ.ث میلان

تیفوسی : بیانکونری با پیروزی در خانه آث میلان قدم بزرگی به سوی قهرمانی در سری آ برداشت.

برد یوونتوس برابر آ.ث میلان

تیفوسی : بیانکونری با پیروزی در خانه آث میلان قدم بزرگی به سوی قهرمانی در سری آ برداشت.

به گزارش وبسایت نود، هفته سی و دوم سری آ با دیدار تیم های میلان و یوونتوس در ساعت ۲۳:۱۵ در استادیوم سن سیرو ادامه پیدا کرد.

برخلاف انتظارات میلان بازی را بهتر آغاز کرد و پس از خلق چند موقعیت خوب در دقیقه ۱۸ توسط الکس به گل رسید. اما تنها ۹ دقیقه بعد تیم مهمان روی حرکت خوب ماروتا و توسط مانژوکیچ توانست بازی را به تساوی بکشاند. بازی در ادامه سریع دنبال شد و هر دو تیم موقیت هایی برای زدن گل دوم داشتند اما نیمه نخست در نهایت با نتیجه تساوی به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم هم سریع و جذاب آغاز شد و میلان توانست در دقیقه ۵۱ به گل دوم خودش برسد اما داور گل بالوتلی را که پس از چند عکس العمل زیبای بوفون سرانجام وارد دروازه شده بود به دلیل خطای هند مردود اعلام کرد. بازی در ادامه همچنان پرحادثه دنبال شد و جدی ترین فرصت این نیمه نصیب پوگبا شد که ضربه زیبای این بازیکن در دقیقه ۶۰ به تیر دروازه برخورد کرد. ستاره فرانسوی یووه تنها ۵ دقیقه بعد روی ضربه کرنر مارکیزیو موفق شد با یک ضربه زیبا دروازه دوناروما را باز کند تا شاگردان آلگری از حریف خودشان پیش بیفتند.

میلان پس از این گل با تعداد نفرات زیاد به سوی دروازه بوفون یورش برد اما در خلق موقعیت مناسب ناکام ماند. میلان رفته رفته انرژی خودش را از دست داد و به همین دلیل سرعت بازی کاهش یافت و یووه با حفظ توپ به این جریان کمک کرد.  تیم میزبان در دقیقه ۹۲ صاحب یک موقعیت مناسب برای گلزنی شد اما بواتنگ نتوانست دروازه بوفون را باز کند تا یوونتوس در نهایت با کسب یک پیروزی دیگر ۷۶ امتیازی شود و فاصله اش با ناپولی که روز یکشنبه میزبان ورونا است را به ۹ امتیاز برساند. میلان هم با همان ۴۹ امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند تا میهایلوویچ در آستانه برکناری از سمتش قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت