پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13616 22 فروردین 1395 ساعت [ 11:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: ترجیح می‌دهم مقابل تیم‌هایی که خوب بازی می‌کنند شکست بخوریم

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها پس از دومین شکست متوالی شاگردانش در رقابت‌های لالیگا گفت که این تیم شایسته شکست برابر رئال سوسیه‌داد نبوده است.

انریکه: ترجیح می‌دهم مقابل تیم‌هایی که خوب بازی می‌کنند شکست بخوریم

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها پس از دومین شکست متوالی شاگردانش در رقابت‌های لالیگا گفت که این تیم شایسته شکست برابر رئال سوسیه‌داد نبوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در پی شکست یک بر صفر شب گذشته (شنبه) شاگردانش در خانه رئال‌ سوسیه‌داد در چارچوب هفته سی‌و‌دوم لالیگای اسپانیا، گفت: ما بازی را به بدترین شکل ممکن آغاز کردیم و در نیمه اول واقعاً بد بازی کردیم. ما سعی کردیم به‌جای استفاده از مغزمان بیشتر با جان و دل بازی کنیم و نیاز به کنترل توپ داشتیم. نیمه دوم بازی‌مان را بیشتر دوست داشتم. خرونیمو رویی، دروازه‌بان سوسیه‌داد که همیشه مقابل بارسلونا خوب بازی کرده است، در این بازی هم فوق‌العاده بود.

وی افزود: ما شایسته شکست در این بازی نبودیم، اما با این حال همچنان با سه امتیاز اختلاف صدرنشین لالیگا هستیم. ارزیابی منفی از این بازی کمکی به ما نمی‌کند. حالا باید با روحیه این ورزشگاه زیبا را که هیچ‌گاه در آن شانس اول پیروزی نبوده‌ایم، ترک کنیم. سال گذشته در این مقطع تنها دو امتیاز نسبت به تیم دوم جدول فاصله داشتیم و تفاضل گل‌مان هم پایین‌تر بود، اما در نهایت به قهرمانی رسیدیم. این فرصتی مناسب برای ماست تا نشان دهیم که بهترین تیم در جهان هستیم.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها که حالا اختلاف تیمش با اتلتیکومادرید، تیم دوم جدول رده‌بندی و رئال مادرید، تیم سوم جدول رده‌بندی به ترتیب به سه و چهار امتیاز کاهش پیدا کرد، عنوان کرد: این شکست هشداری جدی برای ما بود. ما در برخی بازی‌های این فصل در آن سطح لازم نبودیم، اما اطمینان دارم که می‌توانیم با پیروزی در بازی‌های باقیمانده فصل به عنوان قهرمانی لالیگا برسیم. می‌خواهم در بازی بعدی‌مان مقابل والنسیا، هواداران‌مان ورزشگاه نیوکمپ را کاملاً پر کنند.

انریکه در ادامه عنوان کرد: در چنین بازی‌هایی فشار زیادی روی بازیکنان است. ما نتوانستیم به سوسیه‌داد نزدیک شویم و در نیمه دوم هم بدشانس بودیم. به‌هرحال هنوز هم بازی‌هایی پیش‌رو داریم و مشتاقم ببینم که تا چه حد می‌توانیم پیشرفت کنیم. قرار هم نیست با گریه کردن به‌خاطر این شکست ریکاوری کنیم. ما به فکر تغییر خواهیم بود و اینکه با این تیم چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها در پایان خاطرنشان کرد: لا رئال (سوسیه‌داد) همیشه ما را به دردسر انداخته است. با این حال ترجیح می‌دهم مقابل تیم‌هایی همچون سوسیه‌داد که خوب فوتبال بازی می‌کنند، شکست بخوریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت