پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13618 22 فروردین 1395 ساعت [ 11:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: با قدرت برمی‌گردم

سرمربی پیشین چلسی که از او به عنوان سرمربی بعدی شیاطین سرخ یاد شده، می‌گوید هنوز قراردادی را با این باشگاه انگلیسی به امضا نرسانده است.

مورینیو: با قدرت برمی‌گردم

سرمربی پیشین چلسی که از او به عنوان سرمربی بعدی شیاطین سرخ یاد شده، می‌گوید هنوز قراردادی را با این باشگاه انگلیسی به امضا نرسانده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فراز و نشیب زیاد منچستریونایتد در فصل جاری سبب شده شایعاتی در خصوص اخراج لوئیز فن‌خال در پایان فصل جاری و انتخاب ژوزه مورینیو  مطرح شود. چندی پیش گفته شد آقای خاص با سرخپوشان شهر منچستر پیش‌قرارداد به امضا رسانده تا به مدت سه سال هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

مورینیو در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» در خصوص اینکه گفته می‌شود در پایان فصل جاری هدایت شیاطین سرخ را بر عهده خواهد گرفت، گفت: فن‌خال دوست من است و چند سال با او کار کرده‌ام. همیشه حضور من را در تیم‌هایی نسبت می‌دهند، اما قطعاً در این تابستان هدایت تیمی را بر عهده می‌گیرم. در حال حاضر هم می‌توانم این موضوع را تأیید کنم که هنوز با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته‌ام.

وی عنوان کرد: در جایگاهی نیستم که بخواهم پیشنهادات را رد کنم، من تنها در جایگاه آنالیز پیشنهادها هستم. در جایگاهی هستم که درها را به روی تیم‌های باشگاهی و ملی باز کنم.

سرمربی پیشین تیم‌های چلسی، رئال‌مادرید و اینتر گفت: باید صادق باشم، در صورت امکان ترجیح می‌دهم در یک باشگاه به کارم ادامه بدهم، اما با این حال باید پیشنهادات را مورد بررسی قرار بدهم و ببینم چه چیزی برای آینده حرفه‌ای‌ام خوب است و با تمام قدرت بازخواهم گشت.

وقتی از ژوزه پرسیده شد که حالا می‌توانید به هر تیمی در دنیا بروید و هدایتش را بر عهده بگیرید او گفت که ترجیح می‌دهد در لیگ برتر انگلیس به کارش ادامه بدهد.

مورینیوی 53 ساله اظهار داشت: ترجیح می‌دهم در انگلیس باشم. من این کشور را دوست دارم، عاشق فوتبال انگلیس هستم و خانواده‌ام از بودن در اینجا خوشحالند و حس راحتی دارند. اگر ممکن باشد، البته که انگلیس گزینه اولم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت