پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13628 22 فروردین 1395 ساعت [ 11:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسینی: مشکلات نفت در حد محلات است

مدافع با سابقه تیم فو‌تبا‌ل نفت تهران می‌گوید مشخص نیست صاحب این باشگاه کیست و مشکلات این تیم در حد محلات است.

حسینی: مشکلات نفت در حد محلات است

مدافع با سابقه تیم فو‌تبا‌ل نفت تهران می‌گوید مشخص نیست صاحب این باشگاه کیست و مشکلات این تیم در حد محلات است.

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی روز گذشته این تیم برابر پدیده، اظها‌ر کرد: مطمئن باشید این پیروزی فقط به خاطر غیرت کادرفنی و بازیکنان تیم به دست آمد. اصلا به هیچ وجه نمی‌توان این برد را در چارچوب مسائل حر‌فه‌ای دید. چگونه می‌شود تیمی که شرایط برگزاری یک اردو قبل از بازی را ندارد می‌تواند تیمی را ببرد که هفته‌هاست شکست نخورده است. نمی‌خواهم فنی به این موضوع ورود کنم، اما مشکلات و کمبودهایی که در تیم ما وجود دارد در حد محلات است.

وی افزود: بسیار ناراحت کننده است، اما باید بگویم مشخص نیست صاحب باشگاه نفت کیست. معلوم نیست چه کسی باید امور باشگاه را پیش ببرد. این که نمی توانیم به دلیل مشکلات مالی قبل از بازی‌ها اردو بزنیم یک بی احترامی بزرگ به مجموعه تیم است.

حسینی درباره این که برخی از مسئولان این باشگاه می‌گویند نفت می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، گفت: من آب پاکی را روی دست این افراد می‌ریزم و با اطمینان می‌گویم که نفت به نزدیکی کسب سهمیه هم نمی‌رسد چه برسد به گرفتن آن. مطمئن باشید با شرایطی که تیم ما دارد برد مقابل پدیده آخرین پیروزی نفت در این لیگ است. آنقدر تیم دچار مشکلات بزرگی است که نمی‌توان به هیچ وجه به بازی‌های آینده فکر کرد. اگر می‌بینید نفت توانسته در این چند بازی سیر صعودی داشته باشد تنها به خاطر غیرت و تعصب کادرفنی بازیکنان است. واقعا حیف است تیمی که فصل گذشته در یک قدمی قهرمانی بود به خاطر مشکلاتی که در اداره‌اش به وجود آمده حتی نمی‌تواند روز قبل از بازی اردو داشته باشد. متاسفانه کسانی درباره این باشگاه صحبت می‌کنند که فو‌تبا‌لی نیستند و حرف‌هایشان هیچ کمکی به باشگاه نفت نمی‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت