پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13634 22 فروردین 1395 ساعت [ 13:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کل کل توئیتری پیکه و آربلوا بالا گرفت!!!

باخت تیم فوتبال بارسلونا به سوسیه‌داد بهانه‌ای شد تا مدافع میانی تیم فوتبال رئال مادرید، همتای اسپانیایی‌اش در جمع آبی‌و‌اناری‌ها را دست بیندازد.

کل کل توئیتری پیکه و آربلوا بالا گرفت!!!

باخت تیم فوتبال بارسلونا به سوسیه‌داد بهانه‌ای شد تا مدافع میانی تیم فوتبال رئال مادرید، همتای اسپانیایی‌اش در جمع آبی‌و‌اناری‌ها را دست بیندازد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درگیری لفظی جرارد پیکه و آلوارو آربلوا پس از باخت شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال بارسلونا در خانه رئال‌سوسیه‌داد وارد فاز جدیدی شد و آنها در فضای مجازی به رجزخوانی‌شان برای یکدیگر ادامه دادند.

مدافع رئال مادرید پس از باخت بارسا در صفحه شخصی‌اش در سایت توئیتر اشاره‌ای طعنه‌‌‌آمیز به پیروزی 2 بر یک هفته گذشته بارسلونا برابر اتلتیکومادرید 10 نفره در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان داشت و نوشت: پیروز شدن برابر یک تیم 11 نفره چقدر سخت است! یک بازی فوق‌العاده از آسیر ایارامندی و استبان گرانرو، وعده محقق شد! تبریک!

پیام طعنه‌آمیز آربلوا از سوی پیکه بی‌پاسخ نماند و او در مصاحبه‌اش در میکسدزون پس از بازی بارسا برابر سوسیه‌داد در پاسخ به سؤال خبرنگاری که ماجرای پیام مدافع رئال مادرید را به اطلاعش رساند، گفت: بازیکنی که در 32 هفته لیگ فقط یک بازی انجام می‌دهد، لایق پاسخ شنیدن هم نیست.

آربلوا پس از شنیدن حرف‌های پیکه دوباره به سراغ توئیتر رفت تا جواب مدافع بارسا را بدهد و این بار نوشت: فیلم زیبایی بود، اما حقیقت تلخ است.

اشاره مدافع رئال مادرید به توئیتی بود که پیکه پس از باخت کهکشانی‌ها به ولفسبورگ در لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرد و در آن نوشته بود که به‌جای تماشای بازی سفیدپوشان مادرید، فیلمی با عنوان «حقیقت تلخ است» را تماشا کرده است.

پیکه کنایه دوم آربلوا را هم بی‌جواب نگذاشت و این بار او را با گرفتن یک غلط املایی مورد سرزنش قرار داد. آربلوا در متنی که در توئیتش نوشته بود یک غلط املایی داشت و همان بهانه‌ای برای پاسخ پیکه شد. پیکه خطاب به آربلوا نوشت: (واژه) فیلم عالی (Peliculón) اکسنت (نشان نگارشی روی برخی حروف لاتین) دارد!

آربلوا پاسخ پیکه را با اشاره دوباره به اخراج شدن فرناندو تورس در بازی اخیر بارسا – اتلتیکو داد و نوشت: بله حق با توست. آن واژه اکسنت دارد، درست مثل واژه اخراج (expulsión).

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت