پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13659 23 فروردین 1395 ساعت [ 0:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی:سپاهان آمده بود که نبازد/ از انتقادها تعجب می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: سپاهان آمده بود نبازد و دفاع فشرده بود که روی ضد حملات فرصت داشت.

مظلومی:سپاهان آمده بود که نبازد/ از انتقادها تعجب می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: سپاهان آمده بود نبازد و دفاع فشرده بود که روی ضد حملات فرصت داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی پس از تساوی بدون گل استقلال و سپاهان گفت: بازی خوب و پر برخورد و سرعت بازی بالا بود و متأسفانه فقط گل نداشت که زیبایی بازی بیشتر شود. سپاهان آمده بود که نبازد و دفاعش فشرده بود و روی ضد حملات فرصت داشت.

وی ادامه داد: در این بازی فرصت‌هایی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. بچه‌های ما فقط فکر بازی بعدی و تقابل با پرسپولیس بودند و تمرکزی در این بازی نداشتند. ما تاکتیکی در این بازی داشتیم که به دنبال سه امتیاز بودیم، اما این اتفاق رخ نداد. جا دارد از حضور پر شور تماشاگران‌مان هم تشکر کنم که شرمنده آنها شدیم و نتوانستیم سه امتیاز را به آنها هدیه کنیم.

سرمربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: این بازی برای هر دو تیم سنگین بود و به نظرم سرعت لازم را داشت. فقط فشردگی دفاع سپاهان باعث شد که کمتر در محوطه 18 قدم اتفاقی بیفتد.

مظلومی تصریح کرد: امتیازاتی را از دست دادیم، مصدومیت‌هایی داشتیم و بدشانسی‌هایی آوردیم اما مطمئن باشید شرایط ما در دربی خوب خواهد بود و هواداران نگران نباشند. مطمئن باشید در دربی هم بازی خوب انجام خواهیم داد و هم نتیجه خوبی می‌گیریم.

سرمربی استقلال تأکید کرد: متأسفانه در این بازی یک مقدار محتاط بازی کردیم و فشردگی سپاهان در محوطه 18 قدمش باعث شده بود نتوانیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم البته یک موقعیت خوب هم داشتیم که رحمان احمدی آن را دفع کرد. حضور هواداران ما را دلگرم خواهد کرد و شک نکنید شرایط ما در دربی فرق می‌کند.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که شما در مواجهه با تیم‌هایی که بازی را می‌بندند دچار مشکل می‌شوید و چه تاکتیکی برای حل این موضوع دارید، گفت: نیمه دوم بچه‌ها سنگین کار کردند و به ویژه از دقیقه 70 به بعد کارآیی آنها کمتر شده بود باید بررسی کنیم تا ببینیم مشکل چه بوده است. البته همانطور که گفتم دربی در محتاط کردن بازیکنان تأثیر داشت و بازیکنان به دنبال آن بودند که کارت نگیرند و مصدوم نشوند. متأسفانه ما امروز از ضربات ایستگاهی خوب استفاده نکردیم در حالی که در تمرینات تیم روی این ضربات خیلی کار می‌کنیم.

وی ادامه داد: حتی در تمرینات روی دفاع فشرده حریفان نیز کار می‌کنیم و قبول دارم که امروز موقعیت سازی تیم ما مقابل سپاهان کم بود.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود اینکه تیمتان صدرنشین بوده اما حجم انتقادات از شما بالا است، اظهار داشت: خود من هم از این موضوع تعجب می‌کنم که چرا تیمی که 24 هفته صدرنشین بوده این همه مورد هجمه قرار گیرد. دلیل انتقادات را نمی‌دانم. ما هنوز در لیگ برتر مدعی بوده، ضمن اینکه فینالیست جام حذفی نیز هستیم. درست است صدر جدول را از دست داده‌ایم اما مطمئن باشید آن را پس می‌گیریم. متأسفانه بیشتر انتقادات از سوی دوستان استقلالی است.

سرمربی استقلال عنوان کرد: هفته قبل مقابل استقلال خوزستان در اهواز یکی از زیباترین بازی‌های لیگ را انجام دادیم اما به این موضوع توجهی نشده و بر روی آن تمرکز نمی‌شود و وقتی که رقیبان ما در حالی که خوب بازی نمی‌کنند برنده می‌شوند مورد تعریف و تمجید قرار می‌گیرند. به هرحال ما به این مسائل و موضوعات توجهی نمی‌کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت