خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رانیری:الان زمان رویاپردازی برای قهرمانی احتمالی است!!

رانیری:الان زمان رویاپردازی برای قهرمانی احتمالی است!!

رانیری:الان زمان رویاپردازی برای قهرمانی احتمالی است!!

سرمربی ایتالیایی لسترسیتی پس از پیروزی تیمش در خانه ساندرلند به هواداران تیمش برای رؤیاپردازی درباره فتح لیگ برتر حق و به مردان خود درباره اهمیت دو بازی بعدی روباه‌ها هشدار داد.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال لسترسیتی برابر ساندرلند در ورزشگاه لایت که فاصله هفت امتیازی صدرنشین جدول را با تاتنهام رده‌دومی حفظ کرد، آنقدر کلودیو رانیری، سرمربی لسترسیتی را احساساتی کرد که در پایان بازی چشمان او غرق در اشک شد.

او پس از آن در کنفرانس خبری شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: عالی است وقتی شما قبل از بازی کلی افراد مسن را با پیراهن‌های لسترسیتی خارج از استادیوم می‌بینید. من گفتم «باور نکردنی است، آنها واقعاً از لستر آمده‌اند تا ما را تشویق کنند». آن اتفاق واقعاً احساسی و عالی بود. فوتبال همین است. من می‌خواهم از همه شما هواداران تشکر کنم. این باور نکردنی است. هواداران ما حیرت‌آورند. آنها دارند رؤیاپردازی می‌کنند و ما می‌‌خواهیم به این رؤیاپردازی ادامه دهیم. برای این کار اما باید تمرکزمان را حفظ کنیم.

رانیری در پاسخ به این سؤال که آیا شنیدن این شعار هواداران لستر که از هم اکنون قهرمانی را از آن خودشان می‌دانند، سخت بوده است یا خیر، گفت: نه، نه، نه. آنها باز هم می‌توانند این شعار را سر بدهند. نه، نه، نه و نه. با این حال مهم است که تمرکزمان را روی بازی بعدی حفظ کنیم. پس از بازی به بازیکنانم گفتم: «آفرین، ما امروز بردیم اما حالا باید به فکر دو بازی بعدی‌مان باشیم. بازی اول برای وستهام که بازی بسیار سختی است چون وستهام تیمی فوق‌العاده با بازیکنان خوب است و کارش را خوب انجام می‌دهد و پس از آن هم سوانزی است که یک بازی سخت دیگر است. اکنون می‌توانیم خوشحالی کنیم اما از فردا دوباره باید روی کارمان تمرکز کنیم.» هر بار که با بازیکنانم صحبت می‌کنم، از بازی بعد حرف می‌زنم. من نمی‌خواهم چیزی بیشتر از بازی بعدی را ببینم.

سرمربی ایتالیایی لسترسیتی همچنین تمجید ویژه‌ای از جیمی واردی، مهاجم انگلسی تیمش انجام داد، بازیکنی که هر دو گل لستر را به ثمر رساند. او عنوان کرد: حیرت‌آور است. من می‌خواهم از همه آنهایی که بازی کردند تشکر کنم. هیچ‌کس نمی‌توانست باور کند که روزی در چنین جایگاهی باشیم اما حالا ما باید بجنگیم و بجنگیم. می‌دانستیم کارمان سخت است و این هم طبیعی است چرا که ساندرلند برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کند اما من از اینکه سه امتیاز دیگر گرفتیم بسیار خوشحالم. عملکردمان در این بازی بسیار منسجم بود هرچند که حریف هم موقعیت‌هایی برای به تساوی کشیدن بازی داشت اما ما هم دو سه موقعیت خوب داشتیم که اگر آنها را به گل تبدیل کرده بودیم، کار ساندرلند زودتر یکسره می‌شد.

رانیری گفت: برای جیمی وارد گلزنی مهم است چون او در بازی قبلی چند پاس خوب داد اما او گلزن ماست و لازم بود که دوباره گل بزند و من به همین دلیل از عملکردش بسیار راضی هستم. هواداران باید به رؤیاپردازی‌شان ادامه دهند و ما هم باید به تمرکزمان ادامه دهیم. حالا دو بازی بسیار سخت در خانه داریم. سهمیه لیگ قهرمانان‌مان روی میز است و باید آن را حفظ کنیم. هنوز چیزی نبرده‌ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *