خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آمار عالی بازی های خانگی رئال در اروپا و شانس صعود به مرحله بعد

آمار عالی بازی های خانگی رئال در اروپا و شانس صعود به مرحله بعد

آمار عالی بازی های خانگی رئال در اروپا و شانس صعود به مرحله بعد

آمار خوب رئال‌مادرید در بازی‌های خانگی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا، این تیم را به بازی برگشت با تیم ولفسبورگ امیدوار می‌کند.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، زمانی که قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد، رئال‌مادرید خوشحال‌ترین تیم بین هشت تیم حاضر بود اما هرگز فکرش را هم نمی‌کرد که به این شکل اسیر این تیم جنگنده آلمانی شود.

رئال در بازی چهارشنبه هفته گذشته در حالی با نتیجه 2 برصفر مغلوب ولفسبورگ شد که با پیروزی در ال‌کلاسیکو، هواداران خود را بسیار امیدوار کرده بود اما حالا کارش برای صعود به نیمه‌نهایی به اما و اگر کشیده شده است.

کهکشانی‌ها برای بقا در این جام باید حداقل 2 گل بزنند و گلی دریافت نکنند تا بتوانند کار را به وقت اضافه بکشانند. با نگاه به آمار این تیم در بازی‌های خانگی لالیگا و همچنین لیگ قهرمانان در می‌یابیم که صعود به مرحله بعد برای رئال «مأموریت غیر ممکن» نیست.

این تیم در 17 بازی خانگی خود در لیگ اسپانیا 64 گل به ثمر رسانده و فقط 14 گل دریافت کرده است. میانگین 3.7 گل زده در بازی‌های خانگی لالیگا برای هر تیمی ترسناک است.

رئال در بازی‌های خانگی لیگ قهرمانان اروپا نیز عملکرد خوبی داشته است. این تیم در 4 بازی خانگی خود با به ثمر رساندن 15 گل میانگین 3.7 گل را در هر بازی به ثبت رسانده اما نکته جالب در این است که تا پایان دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان، دروازه رئال در سانتیاگو برنابئو باز نشده است.

کریستیانو رونالدو با 8 گل زده در بازی‌های خانگی لیگ قهرمانان امید اول مادریدی‌ها برای گلزنی در دیدار سه‌شنبه شب است. شاید جالب باشد که بدانید پای گرت بیل در بازی‌های خانگی کهکشانی‌ها در اروپا به گلزنی باز نشده است. باید دید آیا این بال ولزی می‌تواند در بازی سه‌شنبه شب طلسم‌شکنی کند یا خیر.

با تمام این تفاسیر ولفسبورگ تیمی با انگیزه و جنگنده نشان داده که پتانسیل خلق شگفتی را دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *