پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13719 24 فروردین 1395 ساعت [ 1:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح ویژه پرسپولیسی‌ها برای دربی ۸۲

باشگاه پرسپولیس در دربی روز جمعه طرحی ویژه را اجرا خواهد کرد.

طرح ویژه پرسپولیسی‌ها برای دربی ۸۲

باشگاه پرسپولیس در دربی روز جمعه طرحی ویژه را اجرا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به عزم وزارت ورزش و جوانان و همکاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با سازمان مدیریت پسماند، طرح «ورزشگاه، بدون زباله زیباست» به منظور فرهنگ‌سازی در استفاده از اماکن ورزشی و همچنین رفتارها در سطح جامعه در بازی روز جمعه به مرحله اجرا در می‌آید.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس که به همین منظور منتشر شده، آمده است: ورزش و ورزشگاه پاک خواسته همه اهالی ورزش است و هر یک در جای خود با ارزش هستند. کشور عزیز ما ایران ،مهد تمدن و فرهنگ انسانی و اجتماعی و صادر کننده زیبایی‌های این فرهنگ به سایر ملل، کشورها و قاره‌ها از زمان‌های کهن بوده است. بی‌تردید یکی از اولین تصویرهای هر مردم و ملتی در سایر نقاط دنیا مربوط به رفتارهای آنهاست و نظافت عمومی در این میان از فاکتورهای مهمی است که براساس آن قضاوت می‌شود.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس در یک همکاری مشترک با سازمان مدیریت پسماند تهران حضور خواهد داشت و از هواداران عزیز پرسپولیس تقاضا می‌شود با مشارکت در این طرح به ایجاد این فرهنگ در ورزشگاه‌ها و تسری آن به سایر اماکن عمومی، سطح جامعه و طبیعت کمک کنند. چرا که تنها با مشارکت شما هواداران و تماشاگران فوتبال می‌توان در این مسیر به توفیق رسید. در راستای اجرای این طرح روز جمعه هنگام ورود هر تماشاگر به ورزشگاه، کیسه زباله‌ای به وی تحویل داده می‌شود تا زباله‌های فردی خود را در آن گرد آورده و این کیسه‌ها پس از بازی توسط دوستداران محیط زیست جمع‌آوری خواهد شد.

بر همین اساس، بازی روز جمعه با شعار «ورزشگاه بدون زباله زیباست» برگزار خواهد ‌شد. امید است با مشارکت تماشاگران دو تیم در این طرح پس از بازی شاهد ورزشگاهی تمیز باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت