خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کمپانی غائب بازی من‌سیتی – پاری‌‌سن‌ژرمن

کمپانی غائب بازی من‌سیتی – پاری‌‌سن‌ژرمن

کمپانی غائب بازی من‌سیتی – پاری‌‌سن‌ژرمن

کاپیتان بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی قادر نیست در بازی برگشت این تیم برابر پاری‌سن‌ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وینسنت کمپانی بازی فرداشب (سه‌شنبه) تیم فوتبال منچسترسیتی برابر پاری‌سن‌ژرمن در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد.

کاپیتان و مدافع میانی 30 ساله آبی‌پوشان شهر منچستر که تیمش میزبان قهرمان فرانسه است،15 مارس در جریان تساوی بدون گل تیمش در خانه دیناموکیف در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها دچار پارگی رباط شد و از آن زمان تا کنون خانه‌نشین بوده است.

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی در خصوص وضعیت کاپتیان تیمش اظهار داشت: وینسنت کمپانی 100 درصد آماده نیست و به همین دلیل نمی‌تواند برابر پاری‌سن‌‌ژرمن بازی کند.

نیکلاس اوتامندی، مدافع آرژانتینی منچسترسیتی هم شنبه هفته جاری در جریان پیروزی 2 بر یک تیمش برابر وست‌برومویچ از ناحیه قوزک آسیب دید اما مانوئل پیگرینی اعلام کرد که مدافع پیشین والنسیا می‌تواند به میدان برود. داوید سیلوا، هافبک اسپانیایی آبی‌پوشان شهر منچستر هم می‌تواند این تیم را برابر پاری‌سن‌ژرمن همراهی کند چرا که مصدومیت قوزک پایش برطرف شده است.

من سیتی هفته پیش در دور رفت، موفق شد PSG را با تساوی 2 بر 2 متوقف کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *