پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13733 24 فروردین 1395 ساعت [ 12:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاگردان ویسی به دنبال جبران مافات مقابل نفت

استقلال خوزستان در حالی میزبان نفت تهران خواهد بود که هرگز برابر این تیم به پیروزی نرسیده است.

شاگردان ویسی به دنبال جبران مافات مقابل نفت

استقلال خوزستان در حالی میزبان نفت تهران خواهد بود که هرگز برابر این تیم به پیروزی نرسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، استقلال خوزستان که تا پایان هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر با 46 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفته، برای کسب عنوان قهرمانی پنج بازی در پیش دارد که به‌نظر می‌رسد دیدار این تیم در هفته بیست‌وششم از سخت‌ترین بازی‌های پیش‌روی شاگردان ویسی باشد. آنها روز پنجشنبه هفته جاری باید به مصاف نفت تهران بروند و هرچند این بازی به میزبانی استقلالی‌ها در خوزستان برگزار می‌شود، اما یک موضوع ممکن است موجب نگرانی آبی‌پوشان خوزستان شود.

استقلال خوزستان از زمان حضور در لیگ برتر تاکنون پنج بار با نفت بازی کرده که در هیچ‌کدام از آنها موفق به پیروزی نشده است. این پنج دیدار در حالی برگزار شده که در سه بازی آن یعنی از لیگ چهاردهم تا کنون عبدالله ویسی سرمربی اهوازی‌‌ها بوده است.

نفت در دو بازی به پیروزی رسیده و سه بازی هم با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است. نکته جالب‌تر اینکه نفت هر دو پیروزی خود را در خوزستان به‌دست آورده و سه نتیجه مساوی در تهران اتقاق افتاده است. به‌عبارت دیگر استقلال خوزستان همواره در شرایط میزبانی برابر نفت تهران بازنده بوده است.

در لیگ سیزدهم نفت در اهواز 4 بر 2 استقلال خورستان را از پیش‌رو برداشت و بازی برگشت هم بازی آنها بدون گل مساوی شد. در لیگ چهاردهم استقلال خوزستان در دیدار رفت در خانه با نتیجه 2  بریک به نفت باخت و مسابقه برگشت هم در تهران به تساوی یک – یک انجامید. مسابقه رفت دو تیم در لیگ پانزدهم هم با تساوی یک – یک خاتمه یافت و باید دید شاگردان ویسی در دیدار روز پنجشنبه می‌توانند طلسم‌شکنی کنند یا خیر.

این در حالی است که نفت تهران هم با وجود مشکلات مالی مدتی است اوج گرفته و البته استقلال تهران و پرسپولیس که روز جمعه هفته جاری برگزار کننده دربی 82 خواهند بود امیدوارند استقلال خوزستان این بار هم برابر نفت نتیجه نگیرد تا در صورت برتری در دربی به صدر جدول صعود کنند.

دیدار این دو تیم روز پنجشنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت