خانه / خبرهای فوتبال خارجی / جیمی واردی و نحوه تمریناتش با رانیری
vardi

جیمی واردی و نحوه تمریناتش با رانیری

جیمی واردی و نحوه تمریناتش با رانیری

تیفوسی :مهاجم انگلیسی تیم فوتبال لسترسیتی فاش کرد که سرمربی ایتالیایی‌اش در تمرینات به او توصیه می‌کند که روی شوتزنی تمرکز زیادی نداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیمی واردی می‌گوید که کلودیو رانیری برای سرحال نگه داشتن گلزن‌ترین بازیکن تیمش در این فصل، شیوه مبتکرانه‌ای دارد به این شکل که تمرینات شوتزنی او را محدود کرده است، آن هم در شرایطی که شلیک شوت، اولین و مهمترین توانایی‌ است که یک مهاجم باید مقابل دروازه رقبا داشته باشد.

واردی که یکشنبه هفته جاری هر دو گل پیروزی 2 بر صفر لسترسیتی را در خانه ساندرلند به ثمر رساند تا سهمیه لیگ قهرمانان تیمش قطعی و روباه‌ها به قهرمانی نزدیک‌تر شوند، گفت: من واقعاً فرصت چندانی برای تمرین زدن ضربات آخر ندارم، چون تمرینات شوتزنی ما در ابتدای هفته انجام می‌شود و سرمربی از من می‌خواهد که خیلی شوت نکنم و به پاهایم فشار نیاورم. بنابراین طبیعتاً زمانی که تمرینات شوتزنی ما کم است سرمربی از من می‌خواهد که وارد محوطه جریمه حریفان شوم! اگر انجام این شیوه تمرینات به سلامت پاهایم کمک کند و تیم هم به گل‌هایی که می‌خواهد برسد، آنها را ادامه می‌دهم.

واردی با اشاره به جو مفرحی که در باشگاه لسترسیتی وجود دارد، ادامه داد: ما همیشه در حال خندیدن هستیم. در تمرینات همیشه می‌خندیم و جوک می‌گوییم. به‌همین دلیل است که همه ما همیشه خونسرد هستیم و سرمربی هم دوست دارد که فضای تیم این‌گونه باشد. مهمترین چیز درباره تیم ما این است که همه ما با هم متحد هستیم و از روز اول تیم‌مان این‌گونه بوده است.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *