پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13751 24 فروردین 1395 ساعت [ 13:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رسانه‌های ایتالیایی:میهایلوویچ اخراج شد

رسانه‌های ایتالیایی از اخراج شدن سرمربی روسونری خبر داده‌اند و مدعی شده‌اند که جانشین او از هم اکنون مشخص شده است.

رسانه‌های ایتالیایی:میهایلوویچ اخراج شد

رسانه‌های ایتالیایی از اخراج شدن سرمربی روسونری خبر داده‌اند و مدعی شده‌اند که جانشین او از هم اکنون مشخص شده است.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروهی از رسانه‌های ایتالیایی گزارش کرده‌اند که سینیشا میهایلوویچ از سرمربیگری تیم فوتبال میلان اخراج شده است و کریستین بروکی جانشین او خواهد شد.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا به‌دنبال دومین باخت متوالی میلان در سری A که این هفته در خانه برابر یوونتوس رقم خورد، هیئت مدیره باشگاه میلان به این نتیجه رسیده است که به همکاری خود با سرمربی فصل گذشته سامپدوریا پایان دهد و در ضیافت شامی سه ساعته با بروکی، دستیار او آلساندرو لانزینی و رئیس باشگاه سیلویو برلوسکونی برنامه‌های جدید روسونری را برای هفته‌های باقیمانده تا پایان فصل مشخص کرده‌اند.

اسکای اسپورت حتی نوشته است که بروکی امروز (سه‌شنبه) میلان را تمرین می‌دهد. او یکی از بازیکنان پیشین تیم فوتبال میلان است که اخیراً 40 ساله شده است. بروکی که محصول آکادمی باشگاه میلان است، در چند دوره برای روسونری توپ زده است که آخرین آن سال 2008 به پایان رسید. او که در دوران بازیگری‌اش در پست هافبک بازی می‌کرد، دوران بازیگری‌اش را سال 2013 در لاتزیو پایان داد و وارد وادی مربیگری شد.

بروکی از ماه جولای سال 2014 سرمربی تیم جوانان باشگاه میلان بوده است، از همان زمانی که فیلیپو اینزاگی این پست را رها کرد تا سرمربی تیم اصلی باشگاه شود. در صورت درست بودن ادعای رسانه‌های ایتالیایی، بروکی پنجمین سرمربی خواهد بود که در سه سال اخیر روسونری را هدایت کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت