پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13806 25 فروردین 1395 ساعت [ 12:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ضرر مالی سنگین منچستریونایتد از ابتدای فصل جاری

باشگاه منچستریونایتد که امید کمی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد، از جنبه ارزش سهام هم ضربه بدی خورده است.

ضرر مالی سنگین منچستریونایتد از ابتدای فصل جاری

باشگاه منچستریونایتد که امید کمی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد، از جنبه ارزش سهام هم ضربه بدی خورده است.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچستریونایتد پس از شکست 3 بر صفر یکشنبه شب مقابل تاتنهام در هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس، امیدهایش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به حداقل ممکن رسید. حالا خبر می‌رسد که این تیم نه‌تنها در داخل زمین، بلکه در خارج از زمین هم متضرر شده است.

براساس گزارشی که نشریه «سان» انگلیس منتشر کرده است، باشگاه منچستریونایتد 25 درصد با اُفت ارزش در بورس سهام نیویورک مواجه شده است. ارزش هر سهم باشگاه منچستریونایتد در ابتدای فصل جاری 12.84 پوند بوده که 24 ساعت پس از شکست منچستریونایتد مقابل تاتنهام ارزش هر سهم این باشگاه در بورس سهام نیویورک به 9.67 پوند کاهش پیدا کرد.

در حالی که ارزش مجموع سهام باشگاه منچستریونایتد در تابستان گذشته دو میلیارد پوند بوده، با اُفت 412 میلیون پوندی، حالا ارزش مجموع سهام این باشگاه انگلیسی به 1.58 میلیارد پوند کاهش پیدا کرده است.

منچستریونایتد پس از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن تنها یک بار موفق به حضور در مسابقات لیگ قهرمانان شده که آن هم به حذف از مرحله گروهی این رقابت‌ها انجامید. حالا هم در سومین فصلی که فرگوسن روی نیمکت این تیم نیست، بعید به نظر می‌رسد شاگردان لوئیز فن‌خال بتوانند سهمیه حضور در این مسابقات معتبر را کسب کنند و این یعنی از دست دادن اسپانسر و سود حق پخش تلویزیونی.

شیاطین سرخ در حال حاضر با 53 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر هستند و با منچسترسیتی و آرسنال که به ترتیب در رده‌های چهارم و سوم جدول ایستاده‌اند، چهار و شش امتیاز اختلاف دارند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت