پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13817 25 فروردین 1395 ساعت [ 12:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بلان:منچسرسیتی میهمان بزرگان اروپا در نیمه نهایی است!

سرمربی فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن پس از شکست تیمش برابر آبی‌پوشان شهر منچستر، به آنها بابت سابقه نه چندان درخشان‌شان در لیگ قهرمانان اروپا کنایه زد.

بلان:منچسرسیتی میهمان بزرگان اروپا در نیمه نهایی است!

سرمربی فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن پس از شکست تیمش برابر آبی‌پوشان شهر منچستر، به آنها بابت سابقه نه چندان درخشان‌شان در لیگ قهرمانان اروپا کنایه زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوران بلان پس از باخت یک بر صفر تیمش در ورزشگاه اتحاد که منجر به حذف قهرمان فرانسه از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد، میزبان انگلیسی خود را با لفظی کنایه‌آمیز خطاب کرد.

بلان با اشاره به این آمار که منچسترسیتی پیش از این فصل، در لیگ قهرمانان اروپا نه تنها به مرحله نیمه نهایی بلکه به مرحله یک چهارم نهایی هم راه پیدا نکرده بود، گفت: منچسترسیتی باشگاهی میهمان است که به ضیافت تیم‌های بارسلونا، رئال‌مادرید و بایرن‌مونیخ دعوت شده است.

بلان سپس به بازی و اتفاقاتی که در آن رخ داد، اشاره و عنوان کرد: هم اینجا، هم در پاریس، ما بازی مناسب و کارآمدی انجام ندادیم. در بازی رفت، دو گل زدیم و شاید می‌شد گل‌های بیشتری هم بزنیم. آن اتفاق روی بازی برگشت هم تأثیر گذاشت چون منچسترسیتی با وضعیتی بهتر بازی را آغاز و از برتری‌اش هم استفاده کرد.

سرمربی قهرمان فرانسه ادامه داد: شماری از بازیکنان‌مان را به دلیل محرومیت از دست داده بودیم البته نمی‌خواهیم این را برای باخت‌‌مان بهانه کنیم. تاوان استفاده نکردن از موقعیت‌های‌مان را دادیم. منچسترسیتی موقعیت‌شناس‌تر و کارآمدتر بود و به همین دلیل هم صعود کرد. منچسترسیتی تیم خوبی است و کارش را هم خوب انجام داد.

بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه عنوان کرد: زمانی که شما به دور بعد صعود نمی‌کنید، بابت همه چیز افسوس می‌خورید اما اگر بازی را ببرید هیچ کسی شما را مؤاخذه نمی‌کند. تاکتیک‌ها و استراتژی مشخصی در ذهن داشتیم اما در تمام دقایق بازی آنطور که می‌خواستیم نتوانستیم آنها را در زمین پیاده کنیم. محدودیت‌های بازی‌مان در جریان دو دیدار رفت و برگشت مشخص شد. کاری که ما در این دو بازی انجام دادیم، چه از نظر تکنیکی و چه از نظر تاکتیکی، کافی نبود و از این بابت واقعاً تأسف می‌خوریم. فکر می‌کردیم که می‌توانیم من‌سیتی را بیشتر از بازی رفت به زحمت بیندازیم اما کار این تیم در فاز دفاعی خوب بود. در مجموع دو بازی، حق من‌سیتی بود که صعود کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت