خانه / اخبار فوتبال ایران / قلعه‌نویی:بازی به بازی بهتر می‌شویم

قلعه‌نویی:بازی به بازی بهتر می‌شویم

قلعه‌نویی:بازی به بازی بهتر می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: صبا از روحیه بالایی برخوردار است اما ما هم تراکتورسازی هستیم و در دیدار فردا برای ۳ امتیاز می‌جنگیم.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از ، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید از کادر پزشکی تیم‌مان که در دیدار مقابل ذوب‌آهن 2 هوادارانمان را از مرگ حتمی نجات دادند تشکر کنم. خدا را شاکریم که با تلاش زیاد توانستیم نتایج نسبتاً خوبی بگیریم. در حال حاضر قضاوت و نگاه‌ها نسبت به تراکتورسازی عوض شده است که امیدوارم به این روند خود ادامه دهیم.

وی افزود: در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که هواداران تیم را دوست دارند و بازیکنان نیز به هماهنگی کامل رسیده و بازی به بازی بهتر می‌شوند. زمانی که ما به تبریز آمدیم کم‌لطفی‌های زیادی دیدیم که باعث شد انرژی ما را بگیرد اما الان خوشحالیم که این ذهنیت را تغییر دادیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به بهتر شدن نتایج تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: رسیدن به این مرحله حاصل تلاش همه مجموعه است چون در حال حاضر همه تلاش می‌کنند که نتایج تیم بهتر شود. تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارد و با برخورداری از وجود بازیکنان، زمین و هوادارانی خوب می‌تواند به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

قلعه‌نویی در مورد شناختش از تیم صبای قم گفت: در دیدارهای قبلی آنان موقعیت‌های خوبی را بر روی دروازه حریف ایجاد می‌کردند اما نمی‌توانستند گلزنی کنند ولی با برد خوبی که مقابل سایپا به دست آوردند روحیه زیادی دارند اما ما هم تراکتورسازی هستیم و در این دیدار مقابل هوادارانمان بازی می‌کنیم که به امیدواریم به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: ما در روزهای گذشته استراحت نکردیم و زمانی برای تمرین کردن نداشتیم اما اگر بتوانیم در دیدار فردا 3 امتیاز را کسب کنیم شرایطمان در جدول رده‌بندی بهتر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد تیمش به روند رو به رشد خود ادامه دهد، گفت: اگر در ابتدای کار ما در اینجا برخی‌ها انرژی ما را نمی‌گرفتند می‌توانستیم نتایج به مراتب بهتری کسب کنیم اما تراکتورسازی در هر صورت تیم بزرگی است که اگر می‌گذاشتند کار خودش را انجام دهد می‌توانست شرایط به مراتب بهتری داشته باشد.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: زمانی که من به تبریز آمدم تراکتورسازی در رتبه یازدهم بود اما الان مدعی قهرمانی محسوب می‌شود. هواداران باید تراکتورسازی را به خاطر خودش دوست داشته باشند و همیشه به سرمربی آن احترام بگذارند که متأسفانه این اتفاق در حال حاضر رخ نداده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *