خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / دایی: هواداران ارکان اصلی نتایج تراکتورسازی هستند

دایی: هواداران ارکان اصلی نتایج تراکتورسازی هستند

دایی: هواداران ارکان اصلی نتایج تراکتورسازی هستند

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اگر روزی بخواهند که من سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی شوم این پیشنهاد را قبول می‌کنم.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از، علی دایی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نتایج خوبی که تیم تراکتورسازی گرفته است نشان‌دهنده قدرت این تیم می‌باشد و فکر می‌کنم صحبت کردن راجع به این تیم کار درستی نباشد. هواداران تیم تراکتورسازی یکی از ارکان اصلی نتایج خوب این تیم در هفته‌های گذشته بودند که مطمئناً در دیدار فردا هم تیمشان را تنها نخواهند گذاشت.

وی افزود: ما فردا بازی سختی داریم و با توجه به سابقه درخشان و نتایج خوبی که تیم تراکتورسازی گرفته است ممطئناً برای ما دردسرساز خواهد شد اما ما هم یاد گرفتیم که باید چطور مقابل تیم‌های بزرگ بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: بعد از هفته‌ها ناکامی موفق شدیم هفته گذشته به یک برد شیرین دست پیدا کنیم و طلسم ناکامی‌های خود را بشکنیم که امیدواریم بتوانیم تا پایان فصل به این نتایج خوب خود ادامه دهیم.

دایی با اشاره به پاره شدن نوار ناکامی‌های تیمش در دیدار مقابل سایپا گفت: مدتها بود که به این نتیجه نیاز داشتیم و باید 3 امتیاز دیدار مقابل سایپا را کسب می‌کردیم تیم ما در همه دیدارهای گذشته خود عملکرد خوبی داشت اما با بدشانسی‌ مانع از کسب نتایج خوب برای صبا می‌شد.

وی تصریح کرد: ما بازیکنان جوان زیادی داریم اما تعداد بازیکنان باتجربه ما بیشتر از جوانان است و برد مقابل سایپا کمک کرد که قبل از بازی بزرگمان مقابل تراکتورسازی خودباوری خود را به دست بیاوریم. در دیدار فردا برای کسب 3 امتیاز به میدان می‌رویم و حتی به مساوی هم فکر نمی‌کنیم چون برد در این دیدار به ما امید می‌دهد که بتوانیم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برای دیدار فردا بازیکن محروم و مصدوم نداشته و با تمام قوا برای دیدار مقابل تراکتورسازی به تبریز آمدیم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا یک امتیاز بازی فردا می‌تواند برای تیمش راضی‌کننده باشد یا خیر، گفت: با توجه به تمرینات و صحبت‌هایی که با بازیکنانمان داشتیم برای 3 امتیاز می‌جنگیم چون تنها هدفمان کسب سهیمه آسیا است که با پیروزی مقابل تراکتورسازی میسر می‌شود.

وی تأکید کرد: شاید در دیدار فردا ببازیم اما به هیچ عنوان به یک امتیاز قانع نمی‌شویم چون دلم روشن است که فردا 3 امتیاز بازی را به دست خواهیم آورد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در مورد اصالتش گفـت: من همیشه تیم‌های تبریزی تیم خودم می‌دانم و طرفدار تراکتورسازی هستم که دوست دارم همیشه و در همه دیدارهای خود برنده باشد.

دایی تأکید کرد: از اینکه یک ترک‌زبان هستم به خودم افتخار می‌کنم چون لیاقت مردم آذربایجان بیشتر از اینها است. شاید فقط یک روزی من را در تیم تراکتورسازی خواستند به اینجا آمده و سرمربی تراکتورسازی شوم.

وی درباره گروه تیم ملی کشورمان در مقدماتی جام‌جهانی گفت: گروهی که ایران در آن قرار گرفته است کمی آسانتر از گروه دیگر است چون کره‌جنوبی که اصلی‌ترین رقیب ما در سال‌های گذشته محسوب می‌شد را چندین بار شکست دادیم و با آن آشنا هستیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اگر همه پشت تیم ملی باشند و اختلافات موجود را کنار بگذارند می‌توانیم به جام‌جهانی راه پیدا کنیم. همه باید در هر پست و مقامی که هستند به تیم ملی کمک کنند چون این تیم می‌تواند به جام‌جهانی برود.

دایی در مورد مشکلات صبای قم و عدم وجود هوادار برای این تیم خاطرنشان کرد: نمی‌توان قم را با تبریز مقایسه کرد چون آذربایجان همیشه در جام‌های مختلف موفقیت‌های زیادی به دست آورده است اما ما چه در قم و چه در جای دیگری بازی کنیم برایمان فرقی ندارد چون هوادار نداریم.

وی ادامه داد: به غیر از تبریز و انزلی در بقیه شهرها مردم طرفدار سرخابی‌های پایتخت هستند اما زمانی که پرسپولیس در تبریز با تراکتورسازی بازی دارد حتی 5 درصد نیز به هواداران پرسپولیس قرار نمی‌گیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *