خانه / خبرهای فوتبال خارجی / عزیزی: درمورد امکانات حق کاملا با کی‌روش است

عزیزی: درمورد امکانات حق کاملا با کی‌روش است

عزیزی: درمورد امکانات حق کاملا با کی‌روش است

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید که کی‌روش در بحث امکانات تیم ملی حق دارد اما با این حال او نباید هر آنچه دلش می‌خواهد، بگوید.

خداداد عزیزی درخصوص قرعه‌کشی رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی و قرعه‌ای که ایران با آن مواجه شد، گفت: ما در گروه ساده‌ای نیستیم. برخلاف اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند این گروه برای ایران آسان است، من چنین نظری دارم. هیچ حریفی آسان نیست، هر تیمی که به این مرحله صعود کرده قطعا تیم خوبی بوده و ما در گروه سختی قرار گرفتیم. البته هر دو گروه سخت است.

او عنوان کرد: برخی می‌گویند چون کره‌جنوبی را سه‌بار بردیم، کار راحتی برای صعود داریم. آنهایی که چنین چیزی می‌گویند چیز زیادی از فوتبال نمی‌دانند. ما باید روی همه حریفان برنامه‌ریزی داشته باشیم و در نهایت به هدفمان برسیم. ما کی‌روش را آورده‌ایم که به جام‌جهانی برویم، ما او را انتخاب کردیم که در آسیا قهرمان شویم و تیم اول این قاره باشیم.

عزیزی درمورد چالش کی‌روش با فدراسیون فوتبال درمورد امکانات تیم ملی گفت: اینکه کی‌روش بهترین امکانات را بخواهد، چیز عجیبی نیست و من در این مورد حق را کاملا به سرمربی تیم ملی می‌دهم. به هر حال ما با امکانات و تمرین خوب می‌توانیم به جام‌جهانی برویم. با این حال من نمی‌توانم با برخی از رفتارهای کی‌روش موافق باشم، اینکه او هرچه بخواهد بگوید و اتفاقی نیفتد. واقعا اگر علی دایی، علی پروین یا دیگر مربیان ایرانی مثل کی‌روش رفتار می‌کردند، رسانه‌ها واکنشی نشان نمی‌دادند؟

مهاجم پیشین تیم ملی تاکید کرد: مطمئن باشید که اگر مربیان ایرانی برخی از رفتارهای کی‌روش را انجام می‌دادند قطعا رسانه‌ها به آنها حمله می‌کردند. به هر حال یکسری اصول در فوتبال وجود دارد که باید توسط سرمربی یا بازیکن رعایت شود. کی‌روش خدای فوتبال نیست که هرچه بگوید همان شود. او باید بپذیرد که در فوتبال ایران بالای دست او وجود دارد و باید همه چیز را در چارچوب خودش رعایت کند. واقعا حمایت همه جانبه برخی از کی‌روش عجیب است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *