خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / کاظمی: اجازه نتیجه گرفتن را به ما نمی‌دهند

کاظمی: اجازه نتیجه گرفتن را به ما نمی‌دهند

کاظمی: اجازه نتیجه گرفتن را به ما نمی‌دهند

تیفوسی :سرمربی تیم سیاه‌جامگان گفت: حتی اگر فنی هم خوب بازی کنیم با این لیگ به مشکل می‌خوریم و نمی‌گذارند نتیجه بگیریم.

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرهاد کاظمی پس از تساوی یک بر یک سیاه‌جامگان مقابل سایپا در ورزشگاه پاس قوامین در جمع خبرنگاران گفت: چگونه می‌توانم در مورد مسائل فنی صحبت کنم وقتی 7 سال است یک تنه دارم می‌جنگم و حرف می‌زنم و در هیچ جا بازتاب ندارد.

کاظمی ضمن اعتراض شدید به ساعت بازی گفت: به ما چه ارتباطی دارد که نماینده یوفا امروز آمده است؟ چرا باید ساعت بازی را 19 بیندازند؟ ما لابی‌بازی بلد نیستیم و  هیچ‌کسی جز خدا و اهل‌بیت پشت ما نیست. تمام فوتبال ما پر ازمشکل است اما متاسفانه هیچ‌کسی توجه نمی‌کند.

وی ادامه داد:‌ در یک بازی 3 یا 4 پنالتی ما را نمی‌گیرند و فیلم این صحنه‌ها مورد تایید کارشناسان است. به کمیته داوران و سازمان لیگ و فدراسیون نامه می‌زنیم که آقایان حواستان را جمع کنید اما ترتیب اثری داده نمی‌شود. با این شرایط دیگر باید چه بگویم؟ پشت تیم سیاه‌جامگان نه نماینده است و نه سازمانی حمایتش می‌کند. این تیم به صورت کاملا شخصی اداره می‌شود و مطمئن باشید به کارمان ادامه خواهیم داد اما درست نیست که تیم یک استان چند دقیقه وقت نداشته باشد که از یک تریبون حرف‌هایش را بزند.

سرمربی سیاه‌جامگان عنوان کرد: 7 سال است مشکلات این فوتبال می‌گویم. از همان سال گفتم و هیچ‌کس به حرف من گوش نداد و حتی حرف‌های من را نیز پخش نکردند. 7 سال من را زیر زمین کرده‌اند و یک برنامه تلویزیونی هم به من نداده‌اند. ما با فدراسیون نامه‌نگاری کردیم و اعتراض خود را بر سر موضوع بازی با راه‌آهن اعلام کردیم اما هیچ توجهی نمی‌شود. حرف من این است مسئولان سازمان لیگ شهامت این را داشته باشند که اشتباهشان را قبول کنند؛ آن وقت ما تسلیم می‌شویم و می‌گذریم.

کاظمی گفت:‌ اگر داوری‌ها مناسب بود و پنالتی‌های ما را می‌گرفتند الان 38 امتیازی بودیم و دیگر برخی‌ها نمی‌گفتند سیاه‌جامگان روی کاغذ شانس ماندن در لیگ را دارد. از سه هفته پیش تاکنون دائما در مورد بازی پرسپولیس و استقلال از من سوال می‌کنند. من واقعا متعجب هستم. من سرمربی تیم سیاه‌جامگان هستم و هنوز تیمم در لیگ بازی دارد، واقعا نمی‌فهمم چه تفاوتی بین این بازی‌هاست.

وی تصریح کرد: در بازی شب گذشته بارسا دیدید که داور با توجه به اینکه صحنه بسیار نزدیک بود خطا گرفت اما در برخی مواقع در لیگ ما بازیکنان شیرجه می‌زنند و توپ را با دست می‌زنند و داوران هند نمی‌گیرند. انگار بازیکنان دارند تمرین دروازه‌بانی می‌کنند. امروز 6 تکل دو پا روی بازیکنان ما زدند اما خطا گرفته نشد. رضا عادل، داور جوانی است و من کاری به سوت امروز او ندارم. حرف من کلی است چرا آقای ممبینی می‌آید و به دلیل عدم آگاهی می‌گوید فلان داور خوزستانی در آن صحنه پنالتی را درست گرفته است.

کاظمی گفت: الان سیاه‌جامگان را از بین می‌برند ولی مطمئن باشید اگر از نظر فنی ما خوب هم بازی کنیم باز هم اجازه نتیجه گرفتن به ما نمی‌دهند. چرا سازمان لیگ قبول نمی‌کند که اشتباه کرده است؟ شهامت داشته باشید دست‌تان را بلند کنید و بگویید اشتباه کردیم. ما پیگیر شکایت و اعتراضاتمان هستیم و روز یکشنبه نیز جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به پرونده اعتراض ما به راه‌آهن است ولی باز هم شاهد آن خواهیم بود که اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

او افزود: به نظر من این یک سناریوست. وقتی فیلم صحنه‌های مشکوک را به کارشناسان نشان دادیم و آنها واقعا اعتراض ما را قبول دارند چرا مسئولان سازمان لیگ به این موضوع نمی‌پردازند؟ باز هم می‌گویم 7 سال است فریاد می‌زنم که وضعیت فوتبال ما این است و کسی توجه نمی‌کند. حتی یک تریبون هم یک برنامه تلویزیونی هم به من نمی‌دهند که حرف‌هایم را بزنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *