خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / منصوریان: به فوتبال ایران نشان دادیم که آبرو و اعتبارمان از همه چیز مهمتر است

منصوریان: به فوتبال ایران نشان دادیم که آبرو و اعتبارمان از همه چیز مهمتر است

منصوریان: به فوتبال ایران نشان دادیم که آبرو و اعتبارمان از همه چیز مهمتر است

سرمربی نفت تهران گفت: اجازه ندادیم استقلال خوزستان حتی یک موقعیت خطرناک گلزنی روی دروازه ما ایجاد کنند.

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار نفت تهران و استقلال خوزستان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: به لحاظ فنی به آنچه مدنظرمان بود دست پیدا کرده و استقلال خوزستان را پشت خط دفاع خود نگه داشته و اجازه حمله به این تیم نمی‌دادیم. مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و آنها را مجبور کردیم تا به بازی مستقیم روی بیاورند که می‌توانستیم در این نوع بازی آنها را کنترل کنیم.

وی افزود: خوشبختانه هم بازیکنان جوان و هم بازیکنان باتجربه ما در این دیدار خوب عمل کردند. ما ترکیب خیلی خوبی از بازیکنان جوان و باتجربه داریم. در بازی با استقلال خوزستان، به فوتبال ایران نشان دادیم که آبرو و اعتبارمان از همه چیز مهمتر است.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: با همه احترامی که برای تیم استقلال خوزستان و عبدالله ویسی قائلم باید بگویم که اجازه ندادیم آنها حتی یک موقعیت خطرناک گلزنی روی دروازه ما ایجاد کنند. در طول هفته تمرینات خوبی را انجام داده و کارهای تاکتیکی زیادی را انجام دادیم و از بازیکنانم به خاطر اجرای این کارها و خواسته‌هایمان در زمین تشکر می‌کنم.

منصوریان در خصوص 10 دقیقه پایانی بازی تاکید کرد: می‌دانستیم که توانایی مالکیت بازی را داریم و به همین دلیل می‌خواستیم از حداقل نتیجه بازی یعنی یک امتیاز دفاع کنیم و با توجه به اینکه تیم استقلال خوزستان به برد نیاز داشت و بی‌محابا حمله می‌کرد در صورت اشتباه آنها از آن اشتباه نهایت استفاده را کرده و حتی 3 امتیاز را به دست آوردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *