کد خبر : 13908 27 فروردین 1395 ساعت [ 12:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاج: باورمان نمی‌شد ۶۹ هزار بلیت الکترونیکی برای دربی فروخته شود

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: خودمان هم باورمان نمی‌شد که تعداد ۶۹ هزار و ۸۰۰ بلیت به صورت الکترونیکی بفروشیم.

تاج: باورمان نمی‌شد ۶۹ هزار بلیت الکترونیکی برای دربی فروخته شود

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: خودمان هم باورمان نمی‌شد که تعداد ۶۹ هزار و ۸۰۰ بلیت به صورت الکترونیکی بفروشیم.

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج در مورد دربی 82 گفت:  این دربی از نظر ما ویژگی خاصی دارد و آن هم این است که برای اولین بار توانستیم 69 هزار و 800 بلیت الکترونیکی بفروشیم. واقعا خودمان هم باورمان نمی‌شد که این تعداد بلیت از این طریق بفروشیم و این اتفاق برای نخستین بار است که رخ می‌دهد و ما موفق شدیم بلیط دربی را از این طریق در اختیار مردم قرار دهیم. باید این اتفاق خیلی خوب را مبارک بدانیم.

وی درباره جلسه‌اش با لیدرهای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال عنوان کرد: روز گذشته جلسه‌ای با لیدرها داشتیم تا با هماهنگی‌های آنها از بزرگان ورزش که هم‌اکنون در جمع ما نیستند، یاد و تقدیر کنیم. عزیزانی چون ناصر حجازی، هادی نوروزی و رضا احدی که قطعا در بازی امروز به شکلی از آنها تقدیر می‌شود. همچنین از لیدرها بابت اینکه بازی رفت یک بازی بی‌حاشیه بود تشکر و خواهش کردیم کمک کنند تا بازی امروز هم به یک شکل باشد.

رئیس سازمان لیگ افزود: شب گذشته حدود 700- 800 نفر در ورزشگاه حضور داشتند و ما با هماهنگی شهرداری از آنها تا حدی پذیرایی کردیم اما با توجه به اینکه از این پس بلیت‌های دربی به صورت الکترونیکی در اختیار هواداران قرار داده خواهد شد انتظار داریم که دیگر هیچ هواداری شب قبل از مسابقه به ورزشگاه نیاید.

تاج خاطرنشان کرد: تقریبا همه بلیت‌های دربی فروخته شده و امروز هم 4 هزار بلیت به هواداران فروخته شد و همه پارکینگ‌ها را نیز برای هواداران باز گذاشتیم، حتی پارکینگ بخش‌های مختلف ورزشگاه و رشته‌هایی چون ووشو نیز در اختیار هواداران قرار داده شده تا حدی که 2 هزار و 500 تا 3 هزار اتومبیل بیشتر می‌توانند امروز به پارکینگ ورزشگاه آزادی بیایند. از مردم خواهش می‌کنم آنهایی که بلیت ندارند به ورزشگاه نیایند چرا که دیگر بلیت فروخته نخواهد شد. فقط تعداد محدودی برای طبقه دوم باقی مانده است که آنها هم پر خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: امروز همچنین از 29 جانباز ارتش تجلیل می‌شود. چند خواننده نیز به ورزشگاه آزادی دعوت کردیم تا از ساعت 13 برنامه‌های خود را در ورزشگاه آغاز کنند. از هواداران نیز خواسته‌ایم در ورزشگاه زباله نریزند و در این مورد شعارهای اجتماعی هم ترتیب دادیم.

وی در پاسخ درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: طبق قانون باید 21 روز بعد از اعلام تایید صلاحیت‌ها انتخابات برگزار می‌شود. وزارت ورزش و هیئت رئیسه هم به دنبال بحث اساسنامه هستند. تصور می‌کنم با این شرایط انتخابات فدراسیون فوتبال 25 یا 26 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

تاج راجع به اسپانسر سازمان لیگ نیز توضیح داد: در این مورد در برنامه هفته آینده به طور مفصل صحبت خواهم کرد. بعد از اینکه در مورد پرداختی‌های اسپانسر به مشکل خوردیم نمایندگانی از سوی ما از جمله آقای قنبرزاده، توفیقی، طاهری و آل اسحاق با اسپانسر مذاکره کردند و در نهایت در جلسه حکمیت یک نماینده از سوی باشگاه‌ها و یک نفر از سوی ما و یک نفر هم از سوی اسپانسر حضور پیدا کردند و این شورا نتیجه داد. از اسپانسر پول کمی نگرفتیم بلکه بیشتر از دوره‌های قبل دریافتی داشتیم اما به قرارداد عمل نشد.

وی در خاتمه از هواداران استقلال و پرسپولیس خواهش کرد که کمک کنند که بازی بدون حاشیه‌ای را شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت