پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13955 27 فروردین 1395 ساعت [ 20:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رضاییان:گلم را به علی کریمی و پدرم تقدیم می‌کنم

مدافع پرسپولیس گفت: محسن بنگر گفت من پنالتی‌ را بزنم اما مهدی طارمی می‌خواست خودش این کار را انجام دهد و هت‌تریک کند.

رضاییان:گلم را به علی کریمی و پدرم تقدیم می‌کنم

مدافع پرسپولیس گفت: محسن بنگر گفت من پنالتی‌ را بزنم اما مهدی طارمی می‌خواست خودش این کار را انجام دهد و هت‌تریک کند.

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان پس از پیروزی پرسپولیس در دربی 82 در جمع خبرنگاران، گفت: بازی خوبی بود و برد دلچسبی را به دست آوردیم. دوست داشتم که در این بازی برنده باشیم. نشان دادیم که تمام این حرف‌هایی که زده می‌شود خرافات است، می‌گویند اگر تیمی بهتر باشد می‌بازد ولی نشان دادیم که درست نیست.

وی ادامه داد: نشان دادیم که همه حرف‌هایی که زده می‌شود و می‌گویند اگر بازیکن به برنامه 90 برود مصدوم می‌شود خرافات است. ما خوب بازی کردیم و توانستیم برنده بازی شویم و به تمام خرافات هم پایان دادیم. من دوست دارم یک روز مقابل عادل بنشینم و یک انتقاد کوچک از او بکنم. یک بار به این برنامه دعوت شدم و اگر بار دیگر دعوت شوم یک انتقاد کوچکی خواهم داشت.

رضاییان در مورد درگیری‌اش به خاطر زدن ضربه پنالتی توضیح داد: قبول دارم که صحنه قشنگی رقم نخورد، طارمی می‌خواست پنالتی را گل کرده و هت‌تریک کند. پنالتی‌زن‌های تیم من و طارمی هستیم در ‌آن صحنه محسن بنگر توپ را به من داد اما مهدی طارمی گفت که می‌خواهد هت‌تریک کند. به هر حال مهم بردن پرسپولیس بود که این اتفاق افتاد.

وی در مورد گلش یادآور شد: خیلی خوشحالم و این گل را به علی کریمی و بخشی از آن را به پدرم تقدیم می‌کنم.

رضاییان در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود یا خیر، گفت: باید تلاشمان را در ادامه لیگ بیشتر کنیم تا بتوانیم قهرمانی را به دست بیاوریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت