خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از دربی 82

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از دربی 82

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از دربی 82

بنگر: به هیچ‌کس ربطی ندارد بازیکنان ما به چه شکل خوشحالی می‌کنند/ پروپیچ نمی‌دانست من زبان کرواتی می‌دانم

رضاییان و بنگر

مدافع پرسپولیس، گفت: اینکه بازیکنان ما به چه شکل خوشحالی می‌کنند به هیچ‌کس ربطی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن بنگر پس از پیروزی پرسپولیس در دربی 82، در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود و خوب‌تر اینکه ما امروز توانستیم با یک برد بسیار شیرین تاریخ‌ساز شویم.

وی افزود: پیش از این در زمان مرحوم همایون‌خان بهزادی پرسپولیس 4 گل به استقلال زده بود و امروز ما بار دیگر این کار را انجام دادیم تا ناممان را در تاریخ دربی‌ها ثبت کنیم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با این برد پرسپولیس قطعا قهرمان لیگ خواهد شد یا خیر، خاطر نشان کرد: نه اینطور نیست. ما هنوز 4 بازی سخت دیگر پیش رو داریم و باید با تمام قدرت در این بازی‌ها شرکت کنیم. همیشه دیدار پیش و پس از دربی سخت‌ است. ما باید خیلی مراقب باشیم تا هفته آینده در اهواز امتیاز از دست ندهیم. فردا هم بابت پیروزی در دربی خوشحالی می‌کنیم اما از یکشنبه فقط به بازی با استقلال اهواز فکر خواهیم کرد.

بنگر در مورد پنالتی که حنیف عمران‌زاده روی او مرتکب شد، اظهار داشت: فنی که حنیف روی من اجرا کرد یک فن معروف مازندرانی است. خطای او صددرصد پنالتی بود و تصمیم داور درست بود.

وی درباره مشاجره لفظی که بین محسن مسلمان و مهدی رحمتی در پایان نیمه اول بوجود آمد گفت مشکل خاصی نبود. رحمتی بابت خوشحالی پس از گل مسلمان از او ناراحت بود و به همین خاطر در بین دو نیمه سمت رختکن ما آمد و مسلمان هم از او عذرخواهی کرد.

مدافع پرسپولیس در خصوص بحث و جدالی که بین او و پروپیچ پیش آمد، عنوان کرد: من چند سال با مربی کروات کار کرده‌ام و مربی حال حاضر تیممان هم اهل این کشور است آن وقت پروپیچ فکر می‌کند من متوجه نمی‌شوم او به زبان کروات چه حرف‌های زشتی به من زد. او هر چه گفت لیاقت خودش و خانواده‌اش بود. اصلا به هیچ کس ربطی ندارد ما چطور خوشحالی می‌کنیم هر کس آزاد است هر جور دوست دارد خوشحالی کند، پروپیچ اصلا کجای استقلال است؟

بنگر در پایان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد تیمش 4 گل به استقلال بزند گفت: ما فکر می‌کردیم استقلال را ببریم به همین نیت هم به میدان‌ آمدیم و حتی قبل از بازی در رختکن بازیکنان گفتیم که ما در دربی بباز نیستیم. فکرش را نمی‌کردیم با 4 گل این بازی را ببریم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و من این برد را به هواداران مخصوصا مازندرانی‌ها تبریک می‌گویم.

احمدزاده: تنها دلیل برد امروزمان رفاقت بچه‌ها در زمین بود/ خوشحالی هواداران برای ما مهم است

 
فرشاد احمدزاده و پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چرا برخی افراد از خوشحالی من و مسلمان بعد از گلزنی ناراحت می‌شوند، اما ما این خوشحالی را تا آخر فصل خواهیم داشت.

 به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرشاد احمدزاده پس از برتری 4 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی هشتادودوم تهران گفت: من و محسن مسلمان برای انجام یک خوشحالی تمرین کرده‌ایم و بعد از رسیدن به گل این خوشحالی را انجام می‌دهیم. تا آخر فصل هم همین رویه را ادامه خواهیم داد. فکر نمی‌کنم آقا مهدی (سیدمهدی رحمتی) از این موضوع ناراحت شده باشد و اصلاً در جریان درگیری او و محسن مسلمان نیستم.

وی ادامه داد: امروز تنها دلیلی که توانستیم بازی را ببریم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم، رفاقت بچه‌ها در زمین بود. من هم دو پاس گل دادم و از این موضوع خیلی خوشحالم. ما دل هواداران‌مان را شاد کردیم و این موضوع برای ما خیلی مهم است. باز هم اشاره می‌کنم نمی‌دانم چرا خوشحالی من و مسلمان حساسیت ایجاد می‌کند.

اظهارنظر جالب طارمی بعد از پیروزی تیمش در دربی تهران

 
مهدی طارمی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به‌دنبال پیروزی تیمش در هشتادودومین شهر تهران اظهارنظر جالبی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی پس از برتری 4 بر 2 تیمش مقابل استقلال در هشتادودومین دربی شهر تهران اظهار داشت: من در مورد مسائل فنی بازی هیچ اظهارنظری نخواهم کرد. من قول داده بودم، شادی‌ام را آن‌گونه که در بازی انجام دادم، نشان دهم. این کار را هم به عشق مادرم انجام دادم.

 

علیپور: دست هواداران درد نکند که با حمایت‌شان باعث صدرنشینی ما شدند

شناسه خبر: 1049380 سرویس: ورزشی

علی علیپور

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دست هواداران درد نکند که حمایت کردند تا با یک نتیجه پرگل استقلال را شکست داده و به صدر جدول صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی علیپور پس از برتری 4 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 82 گفت: بازی خیلی خوبی بود. دست هواداران درد نکند که حمایت کردند تا با یک نتیجه پرگل استقلال را شکست داده و به صدر جدول صعود کنیم.

وی افزود: چهار بازی دیگر تا پایان لیگ داریم که با همین انگیزه که مقابل استقلال داشتیم به مصاف حریفان رفته و با چنگ و دندان صدر جدول را نگه می‌داریم تا اینکه در نهایت قهرمان لیگ شویم.

دستورات تاکتیکی مربیان ما باعث زیبا شدن دربی شد

 
امید عالیشاه

هافبک پرسپولیس گفت: برای شکست استقلال به میدان آمده بودیم و می‌دانستیم که پیروز می‌شویم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید عالیشاه با تمجید از عملکرد هم‌بازی‌هایش در خصوص دربی 82، گفت: خوشبختانه تمام آنچه را که باید در زمین انجام می‌دادیم به نمایش گذاشتیم و خدا را شکر می‌کنم به هدفمان رسیدیم.

وی افزود: برای برد به میدان آمده بودیم و برایمان فرق نمی‌کرد که با چند گل بازی را ببریم. مهم کسب 3 امتیاز بود که به آن رسیدیم. بازیکنان ما کاملا مستحق این برد بودند چرا که از همان اول بازی ما کاملا به حریف تسلط داشتیم.

عالیشاه در واکنش به این سوال که آیا با این برد پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: توکل به خدا تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ دهد.

مهاجم پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه فکرش را می‌کرد در این بازی 4 گل به استقلال بزند، خاطرنشان کرد: ما در این بازی تمام دستورات کادر فنی را اجرا کردیم و من فکر می‌کنم تاکتیکی که تیم ما برای این بازی مد نظرش قرار داده بود باعث شد بازی تا این حد زیبا و پرگل از آب در بیاید.

 

 

کفشگری: مقابل استقلال ۴ از ۶ قشنگ‌تر است

 
مهرداد کفشگری

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل استقلال هم خوب شروع کرده و هم خوب تمام کردیم و حتی می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری این تیم را شکست دهیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهرداد کفشگری پس از برتری 4 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 82 گفت: خدارا شکر امروز همه چیز خیلی خوب بود، مقابل استقلال هم خوب شروع کرده و هم خوب تمام کردیم و حتی می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری این تیم را شکست دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر 2 گل دیگر می‌زدید می‌توانستید به عدد 6 برسید و استقلال را 6 تایی کنید، اظهار داشت: مقابل استقلال عدد 4 از 6 قشنگ‌تر است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *