پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13967 28 فروردین 1395 ساعت [ 11:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو همچنان گزینه نخست یونایتد برای سال آینده حتی اگر فن خال قهرمان جام حذفی شود!

مورینیو هنوز هم شانس اول حضور روی نیمکت یونایتد برای فصل بعد است.

مورینیو همچنان گزینه نخست یونایتد برای سال آینده حتی اگر فن خال قهرمان جام حذفی شود!

مورینیو هنوز هم شانس اول حضور روی نیمکت یونایتد برای فصل بعد است.

تیفوسی به گزارش وبسایت نود، میرر در گزارشی نوشته است، حتی در صورتی قهرمانی در جام حذفی انگلیس، جایگاه فن خال در یونایتد امن نیست و احتمالاً او در پایان فصل الدترافورد را ترک خواهد کرد و سرمربی دیگری به جای وی روی نیمکت یونایتد خواهد نشست.

یونایتد در نیمه نهایی جام حذفی قرار دارد و این شانس را دارد تا سه سال بعد از خداحافظی فرگوسن، به اولین جام معتبر خود دست یابد. اما شرایط تیم فن خال در لیگ برتر مناسب نیست و شاید آنها نتوانند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند، از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا پ، ضربه بزرگی از نظر مالی و جنبه فوتبالی به یونایتد می زند.

همین موضوع باعث نگرانی سران باشگاه شده و اعضای هیئت مدیره نیز به این نتیجه رسیده اند که تغییر در کادرفنی، لازم و ضروری به نظر میرسد. حتی افرادی مثل فرگوسن و چارلتون که گفته می شد پیش از این حامی فن خال هستند و از حضور مورینیو استقبال نمی کنند، در مورد این موضوع نرم شده اند.

آنها میدانند که فصل آینده تیمهایی مثل چلسی، لیورپول و منچسترسیتی که در این فصل از لیگ جزیره عملکرد خوبی نداشتند، با قدرت بازخواهند گشت تا نه تنها برای کسب سهمیه بجنگند بلکه برای قهرمانی هم تلاش کنند. بنابراین اعضای بلندپایه باشگاه منچستریونایتد به این نتیجه رسیدند که ادامه این راه با فن خال، مثبت نخواهد بود و آنها باید واکنش نشان دهند تا از رقبا عقب نمانند.

به این ترتیب، حتی اگر فن خال با یونایتد به قهرمانی در جام حذفی انگلیس دست یابد ( افتخاری که بعد از ۱۲ سال برای این باشگاه رقم می خورد)، این امکان وجود دارد که شغلش را از دست بدهد.

در این گزارش ذکر شده است که یونایتد برنامه تغییر را مدنظر قرار داده و مورینیو نیز بخشی از این تغییر به حساب می آید.

همچنان نزدیکان به سرمربی پرتغالی با اطمینان از حضور وی در الدترافورد برای فصل آینده صحبت می کنند

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت