پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13971 28 فروردین 1395 ساعت [ 11:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجید صالح: از هواداران عذرخواهی می کنیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ توجیهی برای این شکست نداریم و از هواداران استقلال می‌خواهم که ما را به بزرگواری خودشان ببخشند.

مجید صالح: از هواداران عذرخواهی می کنیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ توجیهی برای این شکست نداریم و از هواداران استقلال می‌خواهم که ما را به بزرگواری خودشان ببخشند.

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از پایان هشتادودومین دربی پایتخت هیچ‌کدام از بازیکنان و مربیان استقلال حاضر به گفت‌وگو با رسانه‌ها نشدند. با این وجود، مجید صالح امروز (شنبه) به‌دنبال تماس خبرنگار تسنیم با وی حاضر به گفت‌وگو شد تا تنها کسی باشد که درباره شکست در دربی صحبت می‌کند.

صالح در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره شکست 4 بر 2 استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: تلاش ما این بود که بازی را ببریم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم، اما 11 بازیکن ما در سازمان دفاعی خوب کار نکردند. در این شرایط جز عذرخواهی از هواداران کاری نمی‌توانیم انجام دهیم، هوادارانی که چه در دربی و چه در بازی مقابل سپاهان خیلی خوب به ورزشگاه آمده و حمایت‌مان کردند.

وی افزود: شکست در دربی برای هواداران حالت انفعالی دارد و اگر پرسپولیس شکست می‌خورد، چنین شرایطی هم برای هواداران پرسپولیس وجود داشت. بنابراین، هیچ راهی نداریم که از همه هواداران استقلال عذرخواهی کنیم. فوتبال ادامه دارد و باید از این شکست درس بگیریم. پرسپولیسی‌ها از اشتباهات ما نهایت استفاده را برده و سنگ‌تمام گذاشتند.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: روز گذشته شاهد دربی خوبی بودیم، اما شکست برای هواداران استقلال، آنها را تا مدتی در حالت انفعالی قرار می‌دهد. هیچ توجیهی برای این شکست نداریم و سرمان را جلوی هواداران خم کرده و از آنها می‌خواهیم که ما را به بزرگواری خودشان ببخشند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت