خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / بهرام افشارزاده:تصمیمی گرفته می شود که استقلال بیش از این ضربه نخورد

بهرام افشارزاده:تصمیمی گرفته می شود که استقلال بیش از این ضربه نخورد

بهرام افشارزاده:تصمیمی گرفته می شود که استقلال بیش از این ضربه نخورد

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به شکست این تیم در دربی پایتخت گفت: همه اعضای باشگاه باید از مردم عذرخواهی کنند. ما تصمیم قاطعی خواهیم گرفت که به سود هواداران استقلال خواهد بود.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر ، بهرام افشارزاده در خصوص شکست ۴ بر ۲ آبی‌پوشان در شهرآورد روز جمعه گفت: خیلی ناراحتم، هوادار حق دارد، روز جمعه بسیاری از استقلالی‌ها تا صبح نخوابیدند، صدای اعتراض هواداران را باید شنید. همه عوامل تیم و باشگاه باید از مردم عذر خواهی کنند.

وی اضافه کرد: کسی حق ندارد با دلایل مختلف از این شکست شانه خالی کند. قصد ندارم تا اتخاذ یک تصمیم قاطع و مناسب صحبتی انجام دهم. به هواداران اطمینان می دهم جمع بندی نهایی به نفع هواداران خواهد بود. تنها چیزی که در این شرایط به آن فکر می کنم این است که تمام تجربه و توانم را به کار بگیرم تا دل هواداران را شاد کنم. ما به آینده امیدواریم. هنوز می توان این تیم را قهرمان کرد و سهمیه گرفت.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سرپرست باشگاه آبی پوشان در ادامه خاطرنشان کرد: جا دارد به باشگاه پرسپولیس و بازیکنان آنها این برد را تبریک بگویم، تیم ما چند موقعیت خوب داشت که اگر از آنها استفاده می کرد شاید در پایان نتیجه بهتری می گرفتیم اما این طور نشد و در حالی که همه بازیکنان استقلال برای جبران گل های خود به زمین حریف حمله کرده بودند، روی یک ضد حمله غافلگیر شدیم و گل چهارم را هم خوردیم تا بازنده دربی باشیم.

افشارزاده همچنین گفت: در هر حال شکست سنگین و تلخی بود و نمی دانم چطور ناراحتی خودم را از این باخت نشان دهم اما همانطور که گفتم سعی می کنیم پس از بررسی دلایل شکست و جمع بندی نهایی بهترین تصمیم ممکن را بگیرم تا استقلال بیش از این ضربه نخورد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *