پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14032 29 فروردین 1395 ساعت [ 13:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آگرو شایعه بازگشتش به آرژانتین را تکذیب کرد

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی این شایعه که او در صورت فتح لیگ قهرمانان اروپا به لیگ فوتبال کشورش بازخواهد گشت را تکذیب کرد.

آگرو شایعه بازگشتش به آرژانتین را تکذیب کرد

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی این شایعه که او در صورت فتح لیگ قهرمانان اروپا به لیگ فوتبال کشورش بازخواهد گشت را تکذیب کرد.

سرخیو آگرو

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از میرر، سرخیو آگرو تأکید کرد برای تابستان سال جاری برنامه‌ای جهت ترک منچسترسیتی و بازگشت به لیگ فوتبال آرژانتین ندارد، حتی اگر در پایان فصل با آبی‌های شهر منچستر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

آگروی 27 ساله گفت: گفته‌اند که اگر من امسال با من‌سیتی قهرمان اروپا شوم به آرژانتین برمی‌گردم، اما قرار نیست چنین کاری را انجام دهم. هنوز چند سال دیگر از دوران بازیگری‌ام در اینجا باقی مانده است و قهرمانی در لیگ قهرمانان هم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید افزود: نمی‌دانم که امسال قهرمان می‌شویم یا نه، اما تیم‌مان در اروپا در حال پیشرفت است و قهرمانی در این رقابت‌ها همیشه رؤیای ما بوده است. در حال پیشرفت هستیم و امسال برای من شانس بیشتری برای رسیدن به این رؤیا وجود دارد.

آگرو که تیمش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید با رئال مادرید روبه‌رو شود، ادامه داد: خیلی تعجب نکردم زمانی که در پایان بازی‌مان برابر پاری‌سن‌ژرمن فهمیدم که رئال مادرید هم از سد ولفسبورگ گذشته است. رئال بازیکنان بسیار خوبی دارد که در هر لحظه‌ای از بازی می‌‌توانند گلزنی کنند.

وی تصریح کرد: همچنین امیدوار بودم که اتلتیکومادرید برابر بارسلونا بهترین نتیجه را بگیرد، چون این تیم با سیمئونه در این چند سال اخیر واقعاً خوب کار کرده است. تماشای موفقیت‌های اتلتیکو مرا خوشحال می‌کند، چون این تیم همیشه برایم تیمی خاص بوده و اولین تیم من در اروپا به شمار می‌آید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت