خانه / خبرهای فوتبال خارجی / واکنش انریکه به فیلم جنجالی آلوز در شبکه‌های اجتماعی

واکنش انریکه به فیلم جنجالی آلوز در شبکه‌های اجتماعی

واکنش انریکه به فیلم جنجالی آلوز در شبکه‌های اجتماعی

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در خصوص کلیپ جنجالی که مدافع برزیلی تیمش در فضای مجازی منتشر کرده است، واکنش نشان داد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اخیراً دنی آلوز، مدافع برزیلی تیم فوتبال بارسلونا در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار کلیپی کرده است که به مذاق گروهی از هواداران این تیم خوش نیامده است، هرچند لوئیس انریکه، سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها تلاش کرد این اتفاق را کم‌اهمیت جلوه دهد. آلوز پس از باخت 2 بر صفر بارسلونا برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها شد، یک کلیپ در اینستاگرام گذاشته است که در آن با استفاده از یک کلاه گیس و لحنی زنانه به هواداران مغموم تیمش می‌گوید آنقدرها ناراحت ناکامی تیم‌شان نباشند و به آنها دلداری می‌دهد.

انریکه درباره این موضوع گفت: چیزی که قطعی است این است که آلوز از انجام این کار هیچ نیت بدی نداشته و نمی‌خواسته که کسی را آزار دهد. هدف او از نگاه خودش کمک بوده است. شما شاید حرکت او را دوست داشته باشید یا دوست نداشته باشد، اما در هر صورت هدف او کمک به تیم بوده است. نظر من این است که ما دنی آلوز را می‌شناسیم و می‌دانیم که او در فضای مجازی چگونه آدمی است. ما دیده‌ایم که او در فضای مجازی هر کاری انجام می‌دهد، اما اینکه کارش درست است یا نه را خودش می‌داند.

انریکه ادامه داد: آلوز یک برنده ذاتی است و واقعاً حامی تیمش است. او هرگز تسلیم نمی‌شود و بخشی کلیدی از تیم ماست. هرکسی می‌تواند قضاوت خودش را از اقدامات آلوز داشته باشد. ما نظرمان درباره حرکات آلوز را فاش نخواهیم کرد و علاقه‌ای به رسانه‌‌ای کردن چنین موضوعاتی نداریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *