کد خبر : 14050 29 فروردین 1395 ساعت [ 22:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته سی‌ام بوندس‌لیگا :برد دورتموند

هفته سی‌ام بوندس‌لیگا :برد دورتموند تیم تحت‌هدایت توماس توخل با پیروزی بر هامبورگ همچنان نزدیکترین تعقیب‌کننده بایرن‌مونیخ است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز پایانی از هفته سی‌ام بوندس‌لیگای آلمان، از ساعت 18 امروز (یکشنبه به وقت تهران)، تیم فوتبال بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پذیرای هامبورگ بود و موفق شد میهمانش را […]

هفته سی‌ام بوندس‌لیگا :برد دورتموند

تیم تحت‌هدایت توماس توخل با پیروزی بر هامبورگ همچنان نزدیکترین تعقیب‌کننده بایرن‌مونیخ است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز پایانی از هفته سی‌ام بوندس‌لیگای آلمان، از ساعت 18 امروز (یکشنبه به وقت تهران)، تیم فوتبال بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پذیرای هامبورگ بود و موفق شد میهمانش را با نتیجه 3 بر صفر با شکست بدرقه کند. کریستین پولیسیچ در دقیقه 38 و آدرین راموس در دقایق 44 و 86 برای دورتموند در این دیدار گلزنی کردند. هامبورگ از دقیقه 52 در پی اخراج رنه آدلر 10 نفره به بازی ادامه می‌داد.

زردپوشان وستفالن با این برد 71 امتیازی شدند و جایگاه دومی خود را استحکام بخشیدند و فاصله 6 امتیازی‌شان را هم با بایرن‌مونیخ صدرنشین حفظ کردند. هامبورگ هم 34 امتیازی باقی ماند و تغییری در رده یازدهمی‌اش حاصل نشد.

پرونده این هفته مسابقات بوندس‌لیگا امشب با انجام دیداری بین دو تیم ماینتس و اف‌سی کلن به پایان خواهد رسید.

در جدول رده‌بندی این مسابقات، بایرن‌مونیخ 78 امتیازی صدرنشین است، بورسیا دورتموند با 71 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و بایرلورکوزن هم با 51 امتیاز در رده سوم ایستاده است.

برتری کلن در خانه ماینتس

 
آلمان

تیم کلن یکی از تیم‌های خوب فصل جاری بوندس‌لیگا را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آخرین بازی هفته سی‌ام بوندس‌لیگای یک آلمان با برتری 3 بر 2 تیم کلن در خانه ماینتس به پایان رسید.

کوردوبا در دقیقه 8 و بالوگون در دقیقه 49 برای ماینتس، تیم آماده این فصل بوندس لیگا گل زدند و ریسه در دقیقه 64، جوجیچ در دقیقه 74 و مودسته در دقیقه 83 گل‌های کلن، تیم قدیمی و پرافتخار بوندس لیگا را به ثمر رساندند تا ماینتس 45 امتیازی در رده ششم بماند و کلن 37 امتیازی در مکان دهم قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت