خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آلگری :هنوز برای جشن قهرمانی گرفتن زود است
alegri

آلگری :هنوز برای جشن قهرمانی گرفتن زود است

آلگری :هنوز برای جشن قهرمانی گرفتن زود است

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود افزایش فاصله تیم صدرنشینش با ناپولی رده دومی، هنوز هم قهرمانی تیمش در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را قطعی نمی‌داند.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بانوی پیر در هفته سی‌و‌سوم سری A موفق شد میهمانش پالرمو را با نتیجه قاطع 4 بر صفر شکست دهد و با توجه به باخت شنبه شب ناپولی رده دومی برابر اینتر، حاشیه امنیتش را در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها به 9 امتیاز افزایش دهد. این در حالی است که تنها پنج هفته دیگر به پایان فصل باقی مانده و احتمال ثبت پنجمین قهرمانی متوالی بانوی پیر قوت گرفته است. با این حال ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر هنوز حاضر نیست درباره قهرمانی تیمش حرف بزند.

آلگری در گفت‌و‌گو با شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: در این بازی ما در نیمه اول موقعیت‌های گلزنی فراوانی داشتیم، اما پس از 10 دقیقه تمرکزمان را از دست دادیم. هیچ تیمی نمی‌تواند 90 دقیقه تمام روی کارش تمرکز کند، حتی ما.

نتایج بهتر یوونتوس دربازی‌های رودررویش با ناپولی بدان معناست که حتی اگر این دو تیم در پایان فصل هم‌امتیاز شوند، این یووه است که اسکودتو را می‌برد. با این حال آلگری روی آمار گل‌های خورده و زده تیمش تأکید داشت.

آلگری ادامه داد: پای تفاضل گل هم در میان است. ما نباید گل بخوریم. بازی باید بهتر از این‌ها مدیریت شود، چون ما در بخش پایانی کورس قهرمانی هستیم. وقتی حریف‌تان دارد جان می‌دهد، شما باید کارش را یکسره کنید. شکست ناپولی سبب شد این‌گونه به نظر برسد که کورس قهرمانی برای اسکودتو تمام شده است، اما این‌گونه نیست. ما هنوز دو پیروزی و یک تساوی دیگر می‌خواهیم تا 86 امتیازی شویم. من بازی‌های پیش‌روی تیمم را از پیش برده نمی‌بینم و می‌گویم که فقط باید امتیازات‌مان را افزایش دهیم. باید توجه داشته باشیم که برنامه سایر تیم‌ها نسبت به برنامه تیم ما آسان‌تر است.

سرمربی بانوی پیر در پایان تأکید کرد: اگر بخواهیم براساس نتایج قضاوت کنیم، یوونتوس فعلی، قوی‌ترین تیمی است که باشگاه یوونتوس داشته است. ما با گروهی از بازیکنان کهنه‌کار فوق‌العاده و جوان‌های آینده‌دار می‌توانیم از این هم بهتر شویم. این یوونتوس آینده روشنی دارد. ما بازیکنان جوان‌مان را در سطحی متفاوت از مسئولیت قرار خواهیم داد. ما می‌خواهیم به خط پایان برسیم آن هم در شرایطی امتیازات‌مان بیشتر از ناپولی است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *