پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14105 30 فروردین 1395 ساعت [ 23:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افشارزاده: از مظلومی حمایت می‌کنیم

سرپرست باشگاه استقلال حمایت خود را از سرمربی آبی‌پوشان اعلام کرد.

افشارزاده: از مظلومی حمایت می‌کنیم

سرپرست باشگاه استقلال حمایت خود را از سرمربی آبی‌پوشان اعلام کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده درباره جلسه امروز (دوشنبه) اعضای هیئت مدیره استقلال گفت: باید ابتدا تکلیف بدهی باشگاه استقلال به رودریگوی توزی برزیلی را مشخص کنیم. بررسی وضعیت و مسائل کلی تیم نیز بخش دیگری از جلسه است اما باید بگویم که بحثی برای تغییر کادرفنی نداریم و موضوعی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است نحوه پرداخت بدهی ما به بازیکنان خارجی است.

وی در مورد حواشی به وجود آمده درباره قضاوت محسن ترکی، تصریح کرد: من بازی را ابتدا در استادیوم دیدم که متوجه اشتباهات داوری نشدم اما پس از آنکه شب گذشته بار دیگر فیلم بازی را مشاهده کرده و نظرات کارشناسی داوران را مطالعه کردم متوجه اشتباهات داوری در این بازی شدم. البته باز هم می‌گویم که ترکی داور بزرگی است و ایمان داریم که این اشتباهات سهوی بوده‌اند اما نباید منکر اثرگذاری این اشتباهات باشیم.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از مسعود عنایت و فریدون اصفهانیان درخواست می‌کنم در هفته‌های پایانی و تاثیرگذار لیگ، دقت بیشتری در نحوه انتخاب داوران داشته باشند و علاقه‌مند هستم پس از مشخص شدن این اشتباهات داوری بار دیگر نظر آنها را درباره قضاوت دربی بدانم.

افشارزاده ضمن محکوم کردن بی احترامی صورت گرفته به فرزاد مجیدی در تمرین روز گذشته استقلال، گفت: اعتراض و انتقاد با حفظ حرمت و رعایت ادب لازمه هر کاری است اما با هرگونه بی احترامی مخالف هستیم. متاسفانه روز گذشته نسبت به سرپرست تیم اساعه ادبی صورت گرفته که بنده ضمن محکوم کردن این اتفاق، برای بررسی این پرونده دستورات لازم را صادر کرده‌ام.

وی درباره صحبت‌های مطرح شده از سوی سعادتی، رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال پس از دربی، تصریح کرد: سعادتی پس از دربی ناراحت بود و صحبت‌هایی را به زبان آورده که به او تذکر داده شده است. سعادتی نباید در حوزه فنی دخالت کند و در زمان ناراحتی، نظرات شخصی خود را با رسانه‌ها مطرح کند چون این کار باعث وجود حواشی در اطراف تیم می‌شود.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان ضمن اعلام حمایت از مظلومی، گفت: باید از مظلومی و تیم او در چهار بازی پیش روی حمایت کنیم. فاصله ما با صدر جدول تنها سه امتیاز است و در فوتبال همانگونه که ما امتیاز از دست دادیم، دیگر تیم‌ها نیز امتیاز از دست خواهند داد که در این میان نتیجه‌گیری تیم و کسب امتیازهای پیش رو بسیار مهم و حیاتی خواهد بود. هواداران مطمئن باشند که همه اعضای باشگاه استقلال تلاش می‌کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم و باید با حمایت آنها تا آخرین لحظه برای کسب موفقیت بجنگیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت