خانه / اخبار فوتبال ایران / هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا : تراکتور – الهلال ،نبرد حیثیتی
afc_champions_league

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا : تراکتور – الهلال ،نبرد حیثیتی

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا : تراکتور – الهلال ،نبرد حیثیتی

با آغاز هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی ایران و الهلال عربستان نخستین مصاف فوتبالی دو کشور پس از مناقشه اخیر را برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود که تیم‌های ایرانی در این هفته باید با نمایندگان عربستان دیدار کنند. دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان همواره پر از تنش بوده و پس از مناقشه دو کشور بر سر مسائل سیاسی و ادامه‌دار شدن آن در ورزش دیدارهای نمایندگان دو کشور حساس‌تر از همیشه شده است.

الهلال عربستان – تراکتورسازی ایران، سه‌شنبه ساعت 18:35، استادیوم ثانی بن جاسم دوحه

پس از تصمیم AFC مبنی بر برگزاری بازی نمایندگان دو کشور در کشوری بی‌طرف باشگاه الهلال، امارات را میزبان بازی‌های خود در نظر گرفته است.

در حال حاضر تراکتورسازی بهترین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و توانسته از 4 دیدار گذشته خود سه پیروزی و یک تساوی را به دست بیاورد و با 9 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد. الهلال نیز عملکرد خوبی را در 4 بازی گذشته خود داشته و با 2 پیروزی و 2 تساوی در فاصله یک امتیازی تراکتورسازی در رتبه دوم قرار دارد و پیروزی هر کدام از دو تیم منجر به صعود به مرحله بعد خواهد شد.

تراکتورسازی پس از اتمام نیم فصل دوم روند صعودی را پیموده و نشان داده بازیکنان و مربیان این تیم شناخت متقابلی از یکدیگر پیدا کرده‌اند اما الهلال هم از قدرت‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود و حریفی خطرناک خواهد بود.

این دیدار را باید نخستین مصاف فوتبالی دو کشور پس از مناقشه‌های اخیر دانست و موفقیت تراکتور ضمن اینکه صعود این تیم به مرحله حذفی را برای نخستین بار تضمین می‌کند، روحیه سپاهان و ذوب آهن دو نماینده دیگر ایران مقابل نمایندگان عربستان را هم افزایش خواهد داد.

دو نماینده دیگر ایران نیز روز چهارشنبه به میدان خواهند رفت که برنامه این دو بازی به این شرح است:

الاتحاد عربستان – سپاهان ایران، ساعت 19، استادیوم جاسم بن حمد دوحه

ذوب آهن ایران – النصر عربستان، ساعت 20:30، استادیوم سلطان قابوس مسقط

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *