خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / یحیی گلمحمدی: حق اشتباه برابر النصر نداریم

یحیی گلمحمدی: حق اشتباه برابر النصر نداریم

یحیی گلمحمدی: حق اشتباه برابر النصر نداریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه انجام بازی در کشور ثالث تصمیم خوبی نبود که گرفته شد، گفت: حق اشتباه برابر تیم النصر عربستان را نداریم.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر النصر عربستان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تشکر از مقامات و فدراسیون فوتبال عمان به خاطر فراهم کردن شرایط خوب برای دیدار ذوب آهن و النصر با اشاره به انجام بازی در کشور ثالث، گفت: بازی در کشور ثالث تصمیم خوبی نبود. دوست داشتیم این بازی در ایران برگزار شود تا هواداران ما از تماشای بازی در خانه و همچنین هواداران النصر از بازی در عربستان لذت ببرند.

وی با بیان اینکه بازی پیش رو حساس ترین بازی گروه ما به شمار می رود افزود: النصر بازیکنان خوبی در اختیار دارد که نباید در بازی فردا به آنها فضا بدهیم، تقریبا در این بازی حق اشتباه نداریم و باید بدانیم برای موفقیت باید در تمام دقایق بازی تمرکز کافی را داشته باشیم.

گل محمدی گفت: امیدواریم بازیکنان ما کیفیت خوب خود را به نمایش بگذارند و در پایان با پیروزی و کسب ۳ امتیاز از زمین بازی خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: بازی‌های ما با فاصله زمانی کمی برگزار می‌شوند اما خسته نیستیم. مطمئن هستیم که با انگیزه و آمادگی بالا در بازی فردا به میدان می‌رویم. من در بازیکنان انگیزه خوبی می‌بینم و امیدوارم که در بازی پیش رو موفق شویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *