سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / عمومی / استیماچ: شکست‌مان مقابل الاتحاد سنگین و ناامیدکننده بود

استیماچ: شکست‌مان مقابل الاتحاد سنگین و ناامیدکننده بود

استیماچ: شکست‌مان مقابل الاتحاد سنگین و ناامیدکننده بود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان شکست سنگین تیمش مقابل نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را ناامیدکننده دانست و نداشتن تمرکز را دلیل این شکست عنوان کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگور استیماچ سرمربی مستعفی سپاهان در مورد شکست سنگین 4 بر صفر تیمش مقابل الاتحاد عربستان گفت: شکست سنگین و ناامیدکننده‌ای بود. اشتباهات زیادی داشتیم و همین هم باعث شد تا حریف به‌راحتی دروازه ما را باز کند. بازیکنان الاتحاد از نظر روحی بهتر از ما بودند و به‌همین دلیل هم از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردند.

وی ادامه داد: در نیمه نخست عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و چند بار صاحب موقعیت گلزنی شدیم، با این حال نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم. در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و همین هم کار دست ما داد و باعث شد تا سه بار دروازه‌مان باز شود.

پس از شکست سنگین سپاهان مقابل الاتحاد عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، استیماچ از هدایت زردپوشان اصفهانی کناره‌گیری کرد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *