خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / احمدزاده:‌ برخی علیه ملون عقده‌گشایی می‌کنند

احمدزاده:‌ برخی علیه ملون عقده‌گشایی می‌کنند

احمدزاده:‌ برخی علیه ملون عقده‌گشایی می‌کنند

سرمربی ملوان گفت: افرادی که حرف از بازی نرسیدن و قهر می‌‌زنند به‌طور حتم عده‌ای هستند که عقده‌های گذشته را با این مسائل مرتبط کرد‌ه‌اند و دوست دارند تا جو ملوان را متشنج کنند.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمد احمدزاده عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی ملوان در برابر سایپا اظهار داشت: فقدان مهرداد اولادی برای تیم ما بسیار سنگین بود و این ضایعه را به تمام اهالی فوتبال و بازیکنان ملوان تسلیت می‌گویم و امیدوارم روح مهرداد اولادی در ادامه کار به ما کمک کند و برای شادی روح مهرداد تمام بازیکنان با تمام توان و قدرتمند در ادامه لیگ حضور پیدا خواهند کرد.

سرمربی ملوان درباره بازی این تیم برابر سایپا بیان کرد: بازی فردا در برابر سایپا برای ملوان بسیار تعیین کننده است و گرفتن 3 امتیاز بازی با کمک تماشاگران به ما کمک می‌کند تا در ادامه شرایط بهتری را از نظر روحی و روانی داشته باشیم.

وی افزود: ما سعی می‌کنیم تا شرایط ملوان در جدول به بازی آخری در برابر سیاه‌جامگان کشیده نشود و کمک تمام عوامل تیم در جهت کمک به ملوان برای خارج شدن از محوطه خطر است.

سرمربی ملوان در مورد حضور تماشاگران در بازی فردا افزود: انتظار ما از تماشاگران حضور پر رنگ و انجام حمایت از ملوان برای خارج شدن از استرس و موقعیت در جدول است تا بتوانیم با روحیه مناسب  برای رویارویی در برابر تراکتور به تبریز برویم.

احمدزاده در مورد مصدومان و محرومان ملوان گفت: در این بازی عزیز معبودی را به‌دلیل محرومیت و علیرضا رمضانی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم اما شرایط پژمان نوری به‌دلیل شرایط چند روز اخیر برای بازی فردا نامناسب است و فشارها در چند روز اخیر در قائمشهر باعث خارج شدن وی از شرایط آمادگی شد.

وی تصریح کرد: شرایط روحی بازیکنان ملوان به‌علت اتفاقات چند روز اخیر نامناسب بود اما سعی کردیم تا با کمک همه تیم را بازیابی کنیم و با روحیه و قدرت بازی سختی پیش رو  را پشت سر بگذاریم.

سرمربی ملوان درباره عدم شرکت در مراسم اولادی گفت: به‌طور حتم تمام بازیکنان ملوان در روز سوم اولادی در مراسم شرکت می‌کنند و امروز به‌دلیل بازی پیش رو شرایطی را نداشتیم که در مراسم حضور پیدا کنیم و با پدر اولادی صحبت کردم و او نیز برای ملوان آرزوی موفقیت داشت.

سرمربی ملوان با اشاره به تغییرات سایپا در چند بازی اخیر بیان کرد: سایپا در بازی گذشته تغییرات بسیار زیادی را در ترکیب خود نسبت به بازی برابر تراکتورسازی و صبا داشت و با توجه به 10 نفره شدن سایپا امکان از دست رفتن امتیاز بود و حدس اینکه فردا با چه سایپایی مواجه  شویم بسیار سخت است و 40 تا 50 درصد بازیکنان این تیم تغییر کردند.

سرمربی ملوان درباره شایعات در مورد عدم بازی رسیدن به اولادی افزود: کسی نمی‌تواند درباره بازی نرسیدن به اولادی ادعایی کند. اولادی قبل از بازی برابر پرسپولیس دچار مصدومیت بود و بعد از بازی برابر پرسپولیس 4 روز را در تهران برای انجام کارهای فیزیوتراپی سپری کرد و قبل از بازی با فولاد گفت‌وگویی را با دکتر نوروزی داشتم تا در صورت امکان یک روز وی را زودتر در اختیار ما قرار دهد و با یک جلسه تمرین در این بازی حضور پیدا کند.

وی افزود: افرادی که حرف از بازی نرسیدن و قهر می‌‌زنند به‌طور حتم عده‌ای هستند که عقده‌های گذشته را با این مسائل مرتبط کرد‌ه‌اند و از این اتفاقات برای دشمنی‌هایشان استفاده کردند و ما آنها را به خدا واگذار می‌کنیم.

احمدزاده بیان کرد: بعد از بازی به اولادی گفتم که برو و خودت را مداوا کن تا همیشه با درد در تمرینات حضور پیدا نکنی و او به همراه پژمان نوری برای مداوا به تهران رفتند و این شایعات به نفع ملوان نیست و یکسری دوست دارند تا جو ملوان را متشنج کنند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *