خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / کمالوند: فوتبال مفید در ایران بیش از ۴۰ دقیقه نیست،قد بازیکنانم اندازه یک موبایل است
faraz-kamalvand

کمالوند: فوتبال مفید در ایران بیش از ۴۰ دقیقه نیست،قد بازیکنانم اندازه یک موبایل است

کمالوند: فوتبال مفید در ایران بیش از ۴۰ دقیقه نیست،قد بازیکنانم اندازه یک موبایل استت

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: در فوتبال ایران فوتبال مفید بیش از ۴۰ دقیقه نیست که باید این امر ریشه‌یابی شود چون تیم ما در حال حاضر برای روح فوتبال بازی می‌کند.

تفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، فراز کمالوند در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی فردا یک بازی سخت و حساس است چون استقلال خوزستان از ابتدای لیگ در جمع بالانشینان لیگ برتر قرار گرفته که این نشان‌دهنده قدرت زیاد این تیم است، استقلال خوزستان از بازیکنان خوب و کادر فنی مجربی برخوردار است اما ما هم گسترش فولاد هستیم و در استادیوم خودمان بازی می‌کنیم.

وی افزود: در دیدار فردا ابتدا می‌خواهیم استادیوم را پر ببینیم تا به کمک هوادارانمان با تمام قوا برای کسب 3 امتیاز به میدان برویم. برای بازی فردا به جز محمد نصرتی مصدوم و محروم دیگری نداریم و پس از هفته‌ها تمام بازیکنان خود را در اختیار خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد اینکه استقلال خوزستان مدعی قهرمانی است و در دیدار فردا یک امتیاز می‌تواند برای گسترش فولاد قانع‌کننده باشد یا خیر گفت: ما همیشه نشان دادیم که مقابل هیچ تیمی به دنبال مساوی نیستیم و به ضد فوتبال بازی کردن فکر نمی‌کنیم چون همیشه برای کسب 3 امتیاز وارد زمین شده‌ایم.

کمالوند تصریح کرد: در دیدار فردا نیز اگر بازیکنانمان در شرایط خوب خود قرار بگیرند شکست دادن استقلال خوزستان غیرممکن نیست. امسال سال شکوفایی گسترش فولاد بود و این تیم می‌تواند برای سال آینده با اضافه کردن چند بازیکن سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

وی در مورد خط دفاعی ضعیف تیمش در دیدارهای گذشته گفت: سال گذشته فقط برای نتیجه به میدان می‌رفتیم و اصطلاحاً ناپلئونی بازی می‌کردیم اما امسال باز بازی می‌کنیم و دریافت گل‌های تقریباً امیری طبیعی محسوب می‌‌شود و همچنین هواداران نیز می‌توانند فوتبالی جذاب را شاهد باشند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: در فوتبال ایران فوتبال مفید بیش از 40 دقیقه نیست که باید این امر ریشه‌یابی شود چون تیم ما در حال حاضر برای روح فوتبال بازی می‌کند. چمن نامناسب برخی از استادیوم‌ها باعث نتایج ضعیف تیم ما می‌شود.

کمالوند تأکید کرد: تیم ما سرزمین عجایب است و قد بازیکنانم اندازه یک موبایل است اما برای سال بعد باید مشکلات خود را ریشه‌یابی و آنان را حل کنیم. نخستین کاری که در برنامه خود برای لیگ شانزدهم داریم بالا بردن میانگین قدی بازیکنانم است که امیدواریم با جذب برخی از بازیکنان این مشکل نیز برطرف شود.

وی با اشاره به نتایج خوب تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: به عقیده من قلعه‌نویی بهترین و موفق‌ترین مربی بعد از انقلاب در ایران است که باید نتایج خوب تراکتورسازی را به مردم، باشگاه، بازیکنان و امیر قلعه‌نویی تبریک بگویم چون قلعه‌نویی باعث غرور و سرافرازی مربیان ایران شده است و موفق شد طلسم‌های زیادی را بر تیم تراکتورسازی بشکند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تأکید کرد: قلعه‌نویی گمشده تراکتورسازی بود که با آمدن او شرایط این تیم بهتر شد. من اگر جای مدیران باشگاه تراکتورسازی بودم قرارداد او را برای 3 فصل تمدید می‌کردم چون او بیشترین نقش را در موفقیت‌های اخیر تراکتورسازی دارد.

کمالوند گفت: قلعه‌نویی یک تیم ضعیف را تحویل گرفت اما خیلی خوب آن را جمع کرده و توانست نتایج فراتر از تصور را در آسیا کسب کند.

وی با درخواست از هواداران تیم تراکتورسازی برای حمایت از گسترش فولاد خاطرنشان کرد: همه تیم‌های آذربایجان حکم یک تیم را دارند که تراکتورسازی برادر بزرگ آنان محسوب می‌شود. ما 2 بازی حساس در تبریز داریم که امیدوارم هواداران تراکتورسازی از تیم ما در این دیدارها حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد نتایج خوب تیم ماشین‌سازی در هفته‌های اخیر گفت: ما‌شین‌سازی هویت فوتبال آذربایجان است که با صعود این تیم به لیگ برتر می‌توانیم بگوییم که تبریز قطب فوتبال ایران است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *