پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14262 3 اردیبهشت 1395 ساعت [ 12:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرط برلوسکونی برای فروش باشگاه میلان

مالک باشگاه میلان گفت که تنها به یک شرط حاضر است سهامش را در این باشگاه بفروشد و مالکیت آن را واگذار کند.

شرط برلوسکونی برای فروش باشگاه میلان

مالک باشگاه میلان گفت که تنها به یک شرط حاضر است سهامش را در این باشگاه بفروشد و مالکیت آن را واگذار کند.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان که تا پیش از این همواره بر عدم تمایل خود برای فروش این باشگاه تأکید داشت، عنوان کرد که حاضر است روسونری را بفروشد اما تنها به یک شرط.

میلان که از آخرین قهرمانی‌اش در سری A در فصل 11-2010 دیگر موفق به کسب هیچ جامی نشده، از آن زمان اوضاعش به خصوص از نظر مالی رفته‌ و‌ رفته بدتر شده است. این موضوع سبب شده که گروهی از هواداران میلان خواهان به فروش رفتن این باشگاه از سوی برلوسکونی شوند.

برلوسکونی برای پایان دادن به مشکلات مالی میلان دو راه پیش رو دارد. راه اول به سرانجام رساندن مذاکراتش با «بی تائه‌چائوبول» تاجر تایلندی است که می‌‌خواهد نیمی از سهام باشگاه را بخرد و راه دیگر فروش تمام سهامش به یک شرکت سرمایه‌گذاری چینی است.

برلوسکونی در یک مراسم سیاسی که روز پنجشنبه برگزار شد، به خبرگزاری «آجی» ایتالیا گفت: می‌خواهم باشگاه را بفروشم اما باید این کار به شیوه‌ای انجام دهم که بدانم نتیجه‌اش قرار گرفتن میلان در شرایطی امن و پایدار است. من تنها میلان را در شرایطی می‌فروشم که مطمئن باشم این باشگاه می‌تواند به روزهای افتخارات تاریخی‌اش برگردد.

طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی، برلوسکونی تا روز دوشنبه هفته آینده فرصت دارد تا به تقاضای شرکت چپنی که خواهان خرید سهام باشگاه میلان شده است، پاسخ دهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت