خانه / خبرهای فوتبال خارجی / راموس:اوضاع بحرانی بارسلونا لذت بخش است

راموس:اوضاع بحرانی بارسلونا لذت بخش است

راموس:اوضاع بحرانی بارسلونا لذت بخش است

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد از ناکامی‌های اخیر رقیب دیرینه تیمش در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا خوشحال است.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس می‌گوید سه باخت متوالی اخیر بارسلونا در لالیگا که حاشیه امنیت این تیم در صدر جدول رده‌بندی را از بین برد و همچنین حذف شدن کاتالان‌ها به‌دست اتلتیکومادرید از لیگ قهرمانان اروپا او را خوشحال کرده است.

راموس در گفت‌و‌گو با رادیو کادناکوپه اسپانیا در پاسخ به این سؤال که آیا از ناکامی‌های اخیر بارسلونا خرسند است، اظهار داشت: البته که من از بحرانی شدن اوضاع بارسلونا لذت می‌برم. لذت می‌برم، چون این وضعیت به نفع ماست. البته من برای هیچ‌کس آرزوی ناکامی نمی‌کنم و اینکه می‌گویم از باختن بارسلونا لذت می‌برم هم صرفاً از بُعد ورزشی قضیه است. هر اتفاق بدی که برای بارسلونا رخ دهد به‌نفع رئال مادرید است.

وی ادامه داد: باختن ال‌کلاسیکو در خانه، برای بارسایی‌ها ضربه‌ای بزرگ بود. یک کلاسیکو همیشه بیش از سه امتیاز می‌ارزد. این بازی مهمترین بازی فصل است و به همین دلیل تحمل فشار روانی آن شکست برای بارسا سخت بود. بارسا می‌توانست تا الان قهرمانی‌اش در لالیگا را قطعی کند، اما در عوض این ما بودیم که فاصله‌مان را کم کردیم و با این اتفاق شک و شبهاتی به‌وجود آمده است. سرنوشت لیگ در دستان بارسلونا بود و به‌همین دلیل اگر این تیم قهرمان نشود می‌توان گفت که خودش این فرصت را از دست داده است.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید درباره رجزخوانی‌های اینترنتی جرارد پیکه و آلوارو آربلوا، مدافعان رئال مادرید و بارسلونا طی چند ماه اخیر که پس از ناکامی‌ها کاتالان‌ها به اوج رسید، هم عنوان کرد: نمی‌شود جلوی چنین بحث‌هایی را گرفت، اما بازیکن باتجربه‌ای مانند پیکه باید از چنین کارهای بچه‌گانه‌ای پرهیز کند. به‌نظر من مقداری شوخی آسیب‌رسان نیست، اما هر کاری، جایی و زمانی دارد، ضمن اینکه این چیزها نباید به بی‌احترامی به یکدیگر تبدیل شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *