پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14281 3 اردیبهشت 1395 ساعت [ 19:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه:مسی به بازی با خیخون می رسد

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با شفاف‌سازی درباره وضعیت برترین بازیکن تیمش، شایعاتی را که اخیراً درباره این بازیکن آرژانتینی شکل گرفته است، تکذیب کرد.

انریکه:مسی به بازی با خیخون می رسد

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با شفاف‌سازی درباره وضعیت برترین بازیکن تیمش، شایعاتی را که اخیراً درباره این بازیکن آرژانتینی شکل گرفته است، تکذیب کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه کنفرانس خبری پیش از بازی شنبه شب تیمش برابر اسپورتینگ خیخون در هفته سی‌و‌پنجم لالیگا که از ساعت 23 به وقت تهران در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‌شود، تأکید کرد که لیونل مسی برای حضور در این بازی‌ آماده است.

گفته شده بود که حرکات لیونل مسی در تمرینات بارسلونا پس از پیروزی هشت گله این تیم برابر دپورتیوو لاکرونیا محدود شده است و به‌همین دلیل امکان دارد که برابر خیخون به میدان نرود.

انریکه در این خصوص اظهار داشت: مسی در وضعیتی فوق‌العاده است. او در بازی برابر دپورتیوو ضربه خورد، اما تمریناتش را به‌خوبی انجام داده و برای بازی شنبه شب آماده است.

سرمربی بارسلونا درباره وضعیت تیمش و بازی آن برابر خیخون هم گفت: اگر شما به آمار لالیگا در 10 فصل گذشته نگاه کنید، متوجه می‌شوید که همیشه شگفتی‌هایی بوده است به‌خصوص در پنج بازی آخر فصل. ما باید برای اینکه سختی‌های این هفته‌های پایانی فقط روی سایر تیم‌ها تأثیر می‌گذارد نه روی ما، باید کاملاً خودمان را آماده کنیم. در این مقطع از فصل، تیم‌های پایین جدولی می‌خواهند از سقوط فرار کنند و بازی‌های خانگی برای آنها حیاتی می‌شود.

انریکه به نتیجه بازی قبلی تیمش در ورزشگاه ریاسور هم اشاره‌ای داشت و عنوان کرد: در حال حاضر بعد از چنان نتیجه فوق‌العاده‌ای، من باید بگوید که تیم ما فوق‌العاده بازی کرد و تمام بازیکنان در آن پیروزی نقش داشتند، از دروازه‌بان گرفته تا مدافعان و هافبک که به مهاجمان ما کمک کردند. بازیکنانی که شبیه سوارز بتوانند در یک بازی چهار گل بزنند زیاد نیستند اما موفقیتی که ما کسب کردیم تیمی بود.

وی سپس از انتشار طرح‌های جدیدی از پروژه چند میلیون یورویی مرمت و بازسازی ورزشگاه نیوکمپ هم استقبال کرد و گفت: فکر می‌کنم که مرمت و بازسازی چنین استادیوم بی‌نظیری عالی است. این پروژه فوق‌العاده به نظر می‌رسد. از چند سال پیش این طرح مدنظر مسئولان باشگاه بوده است و آنها برای عملی کردنش به همکاری هواداران و اعضای باشگاه نیاز دارند، چون ما برای مدتی باید در شرایطی متفاوت بازی کنیم.

سرمربی بارسلونا تصریح کرد:‌ من به‌هیچ وجه نگران بودجه لازم برای انجام این کار نیستم، چرا که رئیس باشگاه به‌صراحت اعلام کرده است که این پروژه روی عملکرد تیم تأثیر نخواهد گذاشت. ما باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که تقویت کردن بارسلونا با توجه به بازیکنانی که در حال حاضر در این تیم هستند، کار سختی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت