خانه / اخبار فوتبال ایران / ویسی: قهرمان نشویم چیزی از دست نمی‌دهیم

ویسی: قهرمان نشویم چیزی از دست نمی‌دهیم

ویسی: قهرمان نشویم چیزی از دست نمی‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از نتیجه بازی با گسترش فولاد راضی هستم چون این تک امتیاز می‌تواند ما در کورس قهرمانی نگه دارد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، عبدالله ویسی در نشست خبری پایان بازی تیم‌های استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: کیفیت بسیار مناسب زمین و وضعیت جدول باعث شده بود هر 2 تیم به ارائه فوتبال پرداخته و برد را در دستور کار خود قرار دهند. هر 2 تیم فرصت‌های خوبی را برای گلزنی داشتند که از دست رفت. در نیمه دوم شرایط فرق می‌کرد. تیم گسترش فولاد در شروع نیمه دوم روی دروازه ما فشار وارد کرد اما ما توانستیم بازی را کنترل کنیم. در واقع شرایط برد برای هر 2 تیم مهیا بود.

وی افزود: من از نتیجه بازی راضی هستم چون این تک امتیاز می‌تواند ما در کورس قهرمانی نگه دارد. این تک امتیاز باعث می‌شود که امتیازاتی که در بازی‌های قبلی از دست دادیم به نوعی جبران کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که چرا از دقیقه 65 بازی به بعد به بازی دفاعی روی آوردید تصریح کرد: می‌خواستیم خط حمله تیم گسترش را از دروازه خود دور نگه داریم، خوشبختانه این اتفاق هم افتاد ما اجازه صاحب توپ شدن و شوت زنی به ابراهیمی را ندادیم این موضوع باعث شد آنها 2 مهاجم خود را تعویض کنند که آنها نیز نتوانستند کار خاصی را انجام دهند.

ویسی تأکید کرد: وقتی که نمی‌توانیم یک بازی را ببریم باید از تیم حریف تساوی بگیریم. امروز ما برای برد به میدان آمده بودیم اما گرفتن یک امتیاز هم کافی بود چون این تک امتیاز در آینده به درد ما می‌خورد. خط دفاعی ما امروز عملکرد خوبی داشت و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم چون انتظاراتم را درون زمین برآورده کردند. مردم از تیم ما راضی هستند و من شرایط فعلی را دوست دارم، امیدوارم تیم‌های دیگر نیز به جوان‌گرایی پرداخته و ما نیز در آینده به جوان‌گرایی خود ادامه دهیم تا در نهایت به فوتبال ایران کمک شود.

وی ادامه داد: نتایج اخیر تیم ملی محصول جوان‌گرایی در آن است. گسترش فولاد نیز از بازیکنان جوان خوبی مثل داریوش شجاعیان بهره می‌برد که امیدوارم این جوان‌گرایی آنها در آینده نیز ادامه داشته باشد. شما نگاه کنیم گسترش فولاد در زمین خود به همه تیم‌ها گل زده اما ما حتی یک فرصت گلزنی نیز به آنها ندادیم. آنها برای بردن به میدان آمده بوده و اهداف مختلفی داشته‌اند. ما نیز در حال حاضر شرایط خوبی داشته و لیاقت داریم در اینجای جدول باشیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: شرایط ما فوق‌العاده است. ما 15 بازی کلین‌شیت کردیم و این بی‌انصافی است که بگوییم مستحق قرار گرفتن در اینجای جدول نیستیم. اول فصل می‌گفتند نتایج ما شانسی بوده است اما الان جزو تیم‌های صدرنشین هستیم. باید برای تیم‌هایی مثل ما که با هزینه کم بسته شده و نتیجه می‌گیرند احترام قائل باشید.

ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا معتقدید داور خطای پنالتی را بر روی امین درویشی بازیکن تیم گسترش فولاد پنالتی اعلام نکرد گفت: من خودم آن صحنه را ندیدم اما بازیکنان و کارشناسان گفتند که پنالتی نبود. من باید بگویم ما بارسلونا نیستیم که همه تیم‌ها را له کنیم. گسترش فولاد تیم خوبی است و همه تیم‌هایی که به مصاف آن می‌روند بر روی این تیم حساب ویژه‌ای باز می‌کنند. ما نیز خوشخبتانه توانستیم مقابل این تیم بازی را کنترل کرده و یک تساوی به دست آوریم. باید بر روی بازی‌های بعدی برنامه‌ریزی کنیم چون با تک امتیازها هم می‌توان سهمیه گرفت و حتی قهرمان شد. ما اهداف تیم‌های دیگر را نیز دنبال می‌کنیم تا ببینیم به چه امتیازات دیگری نیاز دارم.

وی در پاسخ به این سوال که چه تیم‌های شانس قهرمانی دارند خاطرنشان کرد: هر 3،4 تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند. اختلاف امتیازات در 3 بازی آینده قابل جبران بوده اما سخت است. هدف ما قهرمانی است اما اگر قهرمان نشویم چیز از دست نمی‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره عملکرد محمد ابراهیمی مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد در این دیدار گفت: ابراهیمی در بازی‌های قبلی تیم گسترش همه حریفان این تیم را اذیت کرد. ما امروز به خوبی او را بستیم و مهار کردیم چون اگر بتوانیم او را به خوبی کنترل کنیم راه‌های گلزنی تیم گسترش فولاد را خواهید بست.ما به 3 بازی باقیمانده تا پایان لیگ داریم و همچنین امیدواریم که همه تیم‌ها با همه وجود خود در این 3 هفته باقیمانده بازی کنند. آمدن هواداران برای دیدن این بازی حساسیت بازی‌های هفته‌های اخیر لیگ را نشان می‌دهد. ما اهداف خود را تا روز پایانی لیگ دنبال می‌کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *